SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja wPolsce.pl włączona do oferty w UPC Polska

W najbliższych dniach Telewizja wPolsce.pl (nadawana przez Fratrię) pojawi się w ofercie sieci kablowej UPC Polska - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Trwają też rozmowy z innymi dużymi sieciami kablowymi - mówi Michał Karnowski z zarządu Fratrii.

Article

- Na dniach Telewizja wPolsce.pl powinna pojawić się w UPC Polska, mamy już podpisaną umowę - informuje Michał Karnowski w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

UPC Polska będzie pierwszą dużą siecią kablową, która włączy do swojej oferty Telewizję wPolsce.pl. Stacja ruszyła w czerwcu ub.r. jako telewizja internetowa (można ją oglądać m.in. na stronie głównej portalu wPolityce.pl). Jesienią ub.r. otrzymała od KRRiT koncesję kablowo-satelitarną. Pod koniec grudnia stacja pojawiła się w Cyfrowym Polsacie, a od marca Polsat Media zajmuje się sprzedażą jej oferty reklamowej.

- Trwają też rozmowy z innymi dużymi sieciami kablowymi. Liczymy, że włączą nasz kanał do swoich ofert - dodaje Michał Karnowski. Obecnie Telewizja wPolsce.pl jest już obecna w wielu mniejszych sieciach. - Przy obecnych zasięgach małej stacji bardzo trudno jest się przebić - zaznacza członek zarządu Fratrii.

Telewizja wPolsce.pl pojawiła się już w wynikach badania Nielsen Audience Measurement z pierwszej połowy br. Udział stacji w rynku oglądalności wyniósł jedynie 0,001 proc.

Ramówkę stacji wypełniają przede wszystkim programy publicystyczne i lifestylowe prowadzone przez dziennikarzy „Sieci” i wPolityce.pl. Początkowo nadawano pasmo poranno-przedpołudniowe, a w styczniu br. zadebiutował program wieczorny. Emitowane są też magazyny cotygodniowe, m.in. „Bardzo ważna sprawa” Piotra Barełkowskiego, „Wieża bab” Doroty Łosiewicz, „Przegląd tygodnia Jacka i Michała Karnowskich”, „Proszę to wyjaśnić” Edyty Hołdyńskiej, „Bliska zagranica” Piotra Skwiecińskiego, „Między Matrixem a Krucyfiksem” Grzegorza Górnego, „Barykada” Aleksandra Majewskiego oraz „Kolegium” Wojciecha Biedronia.

W ub.r. spółka Fratria, która wydaje też pisma „Sieci”, „Sieci historii” i „Gazeta Bankowa” oraz portal wPolityce.pl zanotowała 34,2 mln zł wpływów sprzedażowych i 3,17 mln zł zysku netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Telewizja wPolsce.pl włączona do oferty w UPC Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl