SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Time4 będzie wydawać magazyn pokładowy PKP Intercity

Spółka Time4 wygrała przetarg PKP Intercity na wydawanie magazynu pokładowego dla pasażerów “W Polskę z PKP Intercity” - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Pokonała w nim m.in. wydawnictwo Polska Press. 

Postępowanie PKP Intercity prowadzone Było w trybie zapytania ofertowego. Dotyczyło przygotowania koncepcji i wydania magazynu pokładowego pt. „W podróż z PKP Intercity”. 

Oferty w nim złożyły 4 firmy: Polska Press, Time4, Valkea Media i Wydawnictwo Góry. 

PKP Intercity do współpracy wybrała spółkę Time4.

Wybrana firma zajmie się m.in. przygotowaniem koncepcji magazynu (layout, podział na rubryki) wraz z podziałem na działy tematyczne (struktura); wydaniem w wersji elektronicznej (flipbook i pdf) oraz w wersji drukowanej każdego z 24 objętych umową numerów magazynu (po jednym wdaniu w każdym miesiącu), przygotowaniem projektu i układu graficznego magazynu, przygotowaniem tekstów artykułów oraz wykonaniem składu, łamania, opracowania graficznego, redakcyjnego, redakcji technicznej, korekty papierowej i elektronicznej oraz dostarczeniem magazynu w wyznaczone przez PKP Intercity miejsca na terenie Polski (nie więcej niż 12 lokalizacji). 

Z Time4, PKP Intercity będzie pracować przez 24 miesiące od momentu zawarcia umowy. 

Dołącz do dyskusji: Time4 będzie wydawać magazyn pokładowy PKP Intercity

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
trash
po co papierowe śmieci w pociągu. To nieekologiczne i nie logiczne. Dodajcie te kiepskie i pożal się Boże "treści" do waszej apki , gdzie nie można nawet kupić normalnie biletu płacą blikiem.
odpowiedź
User
ot co
po co papierowe śmieci w pociągu. To nieekologiczne i nie logiczne. Dodajcie te kiepskie i pożal się Boże "treści" do waszej apki , gdzie nie można nawet kupić normalnie biletu płacą blikiem.


a na mapkę szkoda prądu i zanieczyszczać środowiska dodatkową produkcją prądu do ładowania telefonów i utrzymywaniem zbędnych serwerów.
odpowiedź