SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Tina' najlepsza wśród tygodników kobiecych

Tylko "Przyjaciółka" w 2005 roku zmniejszyła sprzedaż w porównaniu z rokiem 2004 - wynika z danych ZKDP.

Najlepiej sprzedawała się ”Tina” (Wydawnictwo Bauer), której średnia sprzedaż w 2005 roku wyniosła 459 296 egz. Na drugim miejscu uplasowała się ”Przyjaciółka”  a na trzecim ”Pani Domu” (Axel Springer Polska).

 

Tytuł pismaokresSredni naklad jednorazowyRozpowszechnianie platne razem
Tinarok 2004608168439419
Tinarok 2005731129459296
Przyjaciółkarok 2004648416462030
Przyjaciółkarok 2005627424411417
Pani Domurok 2004493638272766
Pani Domurok 2005583153302747
Najrok 2004457411270031
Najrok 2005568003299873


 
Tytuł PismaokresRozpowszechnianie platne razem
Tinagrudzien 2005495815
Przyjaciółkagrudzień 2005464569
Pani Domugrudzień 2005424236
Najgrudzień 2005335333
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Tina' najlepsza wśród tygodników kobiecych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl