SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tok FM wprowadza zmiany w ramówce

Zwiększona została częstotliwość weekendowych serwisów informacyjnych, które od września nadawane będą w soboty i niedziele od 8.00 do 20.00 co pół godziny, w pozostałym czasie - co godzinę. Nie zmieni się częstotliwość serwisów w dni powszednie, a "Raporty Gospodarcze" będzie można usłyszeć o 13.07 i 15.45. Zmiany od 3 września.

Tok FM wprowadza zmiany w ramówce

Audycja Jakuba Janiszewskiego "Blog.FM" będzie się ukazywać we wtorki, środy i czwartki od godz. 13.25 do 15.40, a "Fullkontakt" Marcina Graczyka - we wtorki o 10.00. Komentarze Anny Laszuk będą się nadal rozpoczynały o 10.00, natomiast magazyny tematyczne - "Sportokiada", "Jeszcze Więcej sportu", "Subiektyw", "Kultura na weekend" i "Kino Kota" zostały przeniesione z godz. 10.25 na 12.25.

W ramówce pojawi się nowy program gospodarczy pt. "Dobrze Inwestuj", nadawany w każdy wtorek o 19.00, który poprowadzi szef działu gospodarki Radia Tok FM Maciej Głogowski. Nowością jest też "Magazyn Motoryzacyjny" Jacka Balkana i Sławomira Paruszewskiego (od poniedziałku do piątku o godz. 18.45).

Magazyn "EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka" ukazujący się na antenie od poniedziałku do piątku o godz. 9.00 będą prowadzić na zmianę Marek Tejchman i Agata Nowakowska.

Nowym prowadzącym "Popołudnie Radia Tok FM" jest Grzegorz Chlasta znany już z anteny Radia Tok FM z wakacyjnego prowadzenia "Komentarzy Radia Tok FM". Wydawcą "Popołudnia" będzie Aleksandra Gnyszka, która wróciła do radia z Polsatu.

Do zespołu radia dołączy też od września Mikołaj Lizut, który dwa razy w tygodniu - w poniedziałek i piątek od 13.25 do 15.40 - poprowadzi swoją autorską audycję zatytułowaną "Program Informacyjny Wesoły Opiniotwórczy", w skrócie PIWO.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tok FM wprowadza zmiany w ramówce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl