SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z Polskiego Radia odszedł Tomasz Berezowski, dyrektor biura technologii

Po dziewięciu miesiącach z Polskim Radiem rozstał się Tomasz Berezowski, szef biura technologii publicznego nadawcy. Spółka nie komentuje odejścia. Obowiązki Berezowskiego przejął Tomasz Bochyński.

Tomasz Berezowski Article

Berezowski do 2014 roku był dyrektorem technicznym TVN, ale także członkiem zarządu tej stacji. W przeszłości pełnił też funkcję wiceprezesa ds. technologii platformy N i szefem infrastruktury technicznej w RMF FM. W 2015 roku związał się z Eurozetem, w którym najpierw został doradcą zarządu ds. technologii, a następnie – po kilku miesiącach - dyrektorem ds. infrastruktury w spółce. Jest ekspertem w dziedzinie techniki radiowej i telewizyjnej oraz specjalistą z obszaru nadawania sygnału satelitarnego.

Od września 2021 roku Berezowski był dyrektorem biura technologii Polskiego Radia, zastępując na stanowisku Sławomira Krzewińskiego. Teraz rozstał się ze spółką, a ta nie chce komentować rozstania.- Polskie Radio nie komentuje spraw kadrowych i personalnych - informuje nas rzecznik prasowa nadawcy, Monika Kuś.

Tomasz Bochyński na czele

Odejścia nie chciał skomentować także sam zainteresowany: Tomasz Berezowski. Jego obowiązki w spółce przejmuje Tomasz Bochyński z biura technologii. W przeszłości Bochyński był m.in. zatrudniony w wydziale systemów multimedialnych Polskiego Radia.

W ub.r. Polskie Radio osiągnęło wzrost przychodów o 2,4 proc. do 354,31 mln zł, głównie dzięki wzrostowi wpływów z abonamentu RTV i rekompensaty, a jego strata operacyjna wyniosła 20 mln zł. Z ponad 16 mln zł w 2020 r. nadawca w ub.r. wypłacił pracownikom przeszło 3 mln zł w formie nagród.

Dołącz do dyskusji: Z Polskiego Radia odszedł Tomasz Berezowski, dyrektor biura technologii

36 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Yorgi
To jest już nie tylko smutne ale żenujące. Prezeska w białym garniturku zapewniająca o stabilności pracy, warunkach i dobrych zarobkach w Polskim Radiu. Tymczasem rzeczywistość to kilka razy w miesiącu informacje o zwolnieniu, nie przedłużeniu umowy albo odejściu pracowników. Dziś 3 osoby ze stanowisk dyrektorskich i zastępców dyr. Tam się sypie wszystko. No ale jeśli jedyną kompetencją stanowi motto: życie jest z krótkie żeby czekać na swoją kolej...
odpowiedź
User
Oj
Ciekawe czemu ... hmmm
odpowiedź
User
Faktycznie
Dawno nie było info o spektakularnych sukcesach i poczynaniach pani prezes Agnieszki K.🥶
odpowiedź