SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Długiewicz będzie zarządzał One-2-One, Komiński i Przybyła odchodzą

Tomasz Długiewicz przejmuje zarządzanie operacyjne grupą One-2-One. Wynika to z faktu, że pracę w firmie zakończyli Sławomir Komiński i Jarosław Przybyła.

Tomasz Długiewicz będzie zarządzał One-2-One, Komiński i Przybyła odchodzą

Tomasz Długiewicz (na zdjęciu) skoncentruje się na rozwoju produktów grupy One-2-One oraz poszukiwaniu innowacyjnych pomysłów z zakresu nowych technologii. Długiewicz jest jednym ze współzałożycieli firmy, dwukrotnie zajmował w niej stanowisko prezesa zarządu. Pod koniec ub.r. został na nim zastąpiony przez Piotra Majchrzaka, a sam objął funkcję wiceprezesa (więcej na ten temat).

Tomasz Długiewicz przejmuje w One-2-One obowiązki Sławomira Komińskiego i Jarosława Przybyły, którzy odchodzą z firmy. Komiński zajmował w niej stanowisko wiceprezesa, odpowiadając za marki Media Solutions oraz Mobile Advertising Platform. Obecnie zamierza skupić się na rozwijaniu swojej sieci sklepów z winami i serwisu internetowego MineWine.pl. Natomiast Przybyła, dotychczas prezes należącej do grupy One-2-One agencji Mobijoy!, obejmie funkcję dyrektora zarządzającego w jednej z poznańskich firm oferujących produkty z segmentu B2B.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Długiewicz będzie zarządzał One-2-One, Komiński i Przybyła odchodzą

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl