SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Figura i Marcin Grabowski ekspertami KRRiT przy projekcie Telemetria Polska

Ekspertami KRRiT przy realizacji projektu Telemetrii Polska - jednoźródłowego badania radia, internetu oraz telewizji zostali Tomasz Figura oraz Marcin Grabowski.

Article

Do zespołu Telemetrii Polska, projektu opracowania nowego standardu badań mediów dołączyli Tomasz Figura oraz Marcin Grabowski.

Figura zajmuje się zarządzaniem projektami dotyczącymi telekomunikacji, aplikacji mobilnych, budowy i utrzymania systemów analitycznych typu Big Data. Przy projekcie Telemetria Polska pracuje od marca 2019 roku, po raz pierwszy przedstawiał wnioski ze swoich analiz podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Poprzednio był członkiem zarządu spółki Aplikacje Krytyczne, działającej przy Ministerstwie Finansów. Pracował w firmie Sevenet, jako dyrektor biura eksploatacji w Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService, dyrektor departamentu kanałów elektronicznych w firmie Inteligo Financial Services oraz jako dyrektora biura w obszarze infrastruktury, a następnie rozwoju w PKO BP.

Grabowski odpowiada za  budowę panelu RPD oraz opracowanie i wdrożenie DAI na polskim rynku, wraz z elementami cyberbezpieczeństwa. Jest współwłaścicielem firmy iWylecz24.pl, szefem Cyber Defence Institute, wcześniej był szefem działu digital oraz dyrektorem ds. strategii i analizy sprzedaży w AMS SA. oraz doradcą zarządu w Audyt Media.

Projekt Telemetria Polska zakłada panel telemetryczny oparty o 26 tys. respondentów, jednoźródłowy pomiar telewizji, radia i internetu (dane pochodzą od tego samego panelisty). Korzystanie z mediów ma być mierzone zarówno w domu, jak i poza nim. W ramach projektu ma zostać uruchomiony również panel RPD, który docelowo ma objąć 11 milionów gospodarstw domowych.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Figura i Marcin Grabowski ekspertami KRRiT przy projekcie Telemetria Polska

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Opiat
Pan Tomasz to człowiek PMM choć z rynku. Skoro dołączył to projekt został uznany za ważny
2 0
odpowiedź
User
sdff
Będzie się działo, Jacek Kurski powie nam co się ogląda a co nie i ile dotacji w łasnych podatków mamy mu przekazać w związku z tym.
0 1
odpowiedź
User
klo
klo
0 0
odpowiedź
User
sery
vedf
0 0
odpowiedź