SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Habigier na czele działu operacji Agito.pl

Sklep internetowy Agito.pl (należący do grupy eMAG) połączyła biuro obsługi klientów i centrum dystrybucji w dział operacji. Jego szefem został Tomasz Habigier, wcześniej pracujący m.in. w firmach Dell, Unisource Global Solutions i Veritiv.

Article

Do głównych zadań Tomasza Habigiera należy przygotowanie skalowalnej struktury organizacyjnej, dzięki której możliwe będzie zapewnienie serwisu i obsługi klientów na najwyższym światowym poziomie, nawet przy zwielokrotnieniu skali biznesu. Habigier zajmie się również optymalizacją i uproszczeniem procesów zachodzących w firmie, w tym także polepszenie współpracy z partnerami oraz pomiędzy poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi Agito.pl.

Tomasz Habigier posiada wieloletnie doświadczenie w firmach takich jak Dell, Unisource Global Solutions czy Veritiv, gdzie rozwijał kluczowe kompetencje w obszarze organizacji i zarządzania procesami produkcyjnymi, magazynowymi oraz  logistycznymi. Jest także licencjonowanym trenerem stowarzyszenia REFA. W trakcie dotychczasowej kariery miał okazję zarządzać dużymi, ponad stuosobowymi zespołami, prowadził także projekty międzynarodowe oraz szkolenia optymalizacji procesów biznesowych.

Poprzez połączenie biura obsługi klientów i centrum dystrybucji w dział operacji firma chce szybciej reagować na potrzeby klientów oraz partnerów.

Tomasz Habigier wcześniej pracował m.in. w firmach Dell, Unisource Global Solutions i Veritiv. Zajmować się organizacją i zarządzaniem procesami produkcyjnymi, magazynowymi oraz  logistycznymi, m.in. kierował ponad stuosobowymi zespołami oraz prowadził projekty międzynarodowe i szkolenia optymalizacji procesów biznesowych. Jest także licencjonowanym trenerem stowarzyszenia REFA.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Habigier na czele działu operacji Agito.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl