SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Hilt dyrektorem zarządzającym i członkiem zarządu ICP Group

Tomasz Hilt zaczął pracę w agencji marketingowej ICP Group, obejmując funkcje dyrektora zarządzającego i członka zarządu. Wcześniej był związany m.in. z Grupą Leo Burnett, Men at Work, JWT Warsaw i McCann Erickson.

Article

W ICP Group Tomasz Hilt odpowiada za przygotowanie i wdrożenie strategii skonsolidowania oraz wykorzystania obecnych kompetencji grupy w aktywnościach multi i omnichannel. - Nasza długoterminowa strategia zakłada dynamiczny, kilkudziesięcioprocentowy wzrost rocznie oraz nieustanny rozwój kompetencji spółki. Tomasz Hilt pomoże nam jeszcze bardziej przyspieszyć: lepiej wykorzystać potencjał grupy w obszarze event, incentive i content marketingu, a także wprowadzić nowe obszary specjalizacji i wejść na zagraniczne rynki - zapowiada Krzysztof Michniewicz, prezes ICP Group.

Poprzednio Tomasz Hilt przez osiem lat pracował w Grupie Leo Burnett. Najpierw przez pięć lat jako CEO w Polsce zarządzał agencjami Leo Burnett, G7 i PZL (ta ostatnia jesienią 2014 roku została wykupiona przez jej współzałożycieli i szefów Kota Przyborę i Iwo Zaniewskiego), a potem jako dyrektor w regionie Europy Środkowo-Wschodniej odpowiadał za działania Leo Burnett dla Procter & Gamble na ponad 20 rynkach. Z firmą rozstał się pod koniec 2015 roku.

Wcześniej Hilt był m.in. partnerem i CEO w agencji Men at Work oraz dyrektorem w agencjach JWT Warsaw i McCann Erickson. Z branżą reklamową jest związany od ponad 20 lat.

- ICP Group to niekwestionowany lider w dziedzinie dotąd rozwijanych kompetencji. Czas skonsolidować ofertę oraz poszerzyć ją o nowe elementy - deklaruje Hilt.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Hilt dyrektorem zarządzającym i członkiem zarządu ICP Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl