SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Sakiewicz traci funkcję w komisji PZPN

Tomasz Sakiewicz, szef Telewizji Republika i redaktor naczelny „Gazety Polskiej” nie zasiada już w komisji ds. mediów i marketingu w Polskim Związku Piłki Nożnej – podało Radio Zet. 

Tomasz Sakiewicz w spocie autopromocyjnym TV RepublikaTomasz Sakiewicz w spocie autopromocyjnym TV Republika

Sakiewicz wszedł do komisji ds. mediów i marketingu PZPN w październiku 2021 roku. Organ liczył 20 osób. Do komisji powołano Szymona Sikorskiego - CEO agencji Publicon, Michała Lisieckiego – założyciela PMPG Polskie Media SA, Marka Szkolnikowskiego – ówczesnego szefa TVP Sport, Łukasza Korusa, Pawła Bobyka (CEO hyperCrew), Tomasza Kozłowskiego.

Na czele komisji stał Grzegorz Stańczuk, w chwili powołania dyrektor marketingu i sponsoringu PZPN.

Komisja mediów i marketingu w PZPN

Komisja statutowa ds. mediów i marketingu PZPN jest komisją statutową ma wpływ na to, jak kształtuje się polityka medialna i marketingowa Związku. Jednak od powołania zebrała się tylko dwa razy. W związku z tym trudno ocenić jej faktyczny wpływ na stopień realizacji powierzonych zadań.

PZPN nie podaje powodu usunięcia Tomasza Sakiewicza z komisji. 

Jak podaje TVP Sport, 27 lutego PZPN wybrał nowy skład komisji. Na jej czele stanął rzecznik PZPN Tomasz Kozłowski. Obok niego w komisji zasiadają Paweł Drażba, Dariusz Dobek, Danuta Drabik-Martowicz, Wojciech Górski, Bożydar Iwanow, Tomasz Kowalczyk, Krzysztof Marciniak, Agnieszka Matuszewska, Paweł Mogielnicki, Dominik Mucha, Łukasz Pado, Przemysław Pawlak, Dominik Wardzichowski, Bartosz Wiśniewski, Emil Wojda i Paweł Wołosik.

Statut zobowiązuje członków komisji do zachowania uczciwości, bezstronności oraz lojalności wobec Związku, nieujawniania informacji pozyskiwanych w toku prac organu oraz do profesjonalizmu. 

Dołącz do dyskusji: Tomasz Sakiewicz traci funkcję w komisji PZPN

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
G
Jakie przysługiwało wynagrodzenie za bycie w tej komisji?
odpowiedź
User
Kosa²
Szkoda, był wspaniałym piłkarzem.
odpowiedź
User
Ja
Szkoda, był wspaniałym piłkarzem.


Mimo wszystko bardziej przypomina piłkę.
odpowiedź