SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Trabuć: z Edelman PR do Solski Burson-Marsteller

Do zespołu Solski Burson-Marsteller dołączył Tomasz Trabuć, który objął stanowisko dyrektora oraz szefa działu komunikacji korporacyjnej i public affairs. Dotychczas tym działem bezpośrednio kierował prezes firmy Ryszard Solski.

Article

Trabuć także dołączył do zarządu agencji Solski Burson-Marsteller, który składa się z sześciu osób.

Tomasz Trabuć ma ponad 20-letnie doświadczenie w profesjonalnej komunikacji i relacjach zewnętrznych.

Ostatnio pracował dla Edelman PR Worldwide w Warszawie i Brukseli, gdzie koordynował projekty międzynarodowe oraz obsługiwał kluczowych klientów.

Wcześniej, przez 10 lat (2002-2012) kierował działaniami komunikacyjnymi i odpowiadał za relacje zewnętrzne w Provident Polska.

W latach 1999-2001 kierował działem Public Relations i Marketingu oraz był rzecznikiem prasowym Creditanstalt Investmentbank.

Jeszcze wcześniej był account directorem w agencji MMD (obecnie Grayling). Przez kilka lat pracował także w Biurze Prasowym Ambasady USA w Warszawie.

Po ukończeniu studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Warszawskim, był dziennikarzem specjalizującym się w rynku mediów. Jest również absolwentem SGGW i studiów Executive MBA prowadzonych przez Uniwersytet Warszawski i University of Illinois.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej