SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Waligórski szefem Intermarché w Polsce. Odchodzi Marek Wojnowski

Do Grupy Muszkieterów i sieci handlowej Intermarché dołączy Tomasz Waligórski. Ostatnio był członkiem zarządu i CCO w Spar Poland.

Tomasz Waligórski Article

Tomasz Waligórski będzie ściśle współpracował z zarządem Grupy Muszkieterów przy tworzeniu długoterminowej strategii handlowej i rozwoju Intermarché, a także przy skutecznym wdrożeniu zaplanowanych działań.

- Po okresie restrukturyzacji oraz ustabilizowania biznesu, Intermarché wchodzi w trzeci etap planu transformacji. Przede wszystkim sieć wraca na ścieżkę rozwoju, czyli intensywnego poszukiwania nowych lokalizacji i dołączania do Grupy przyszłych właścicieli sklepów Intermarché. Po drugie kontynuujemy digitalizację sieci i rozwijamy ofertę e-commerce poprzez usługę Intermarché Drive. Ponadto dążymy do organicznego wzrostu obrotów like-for-like, m.in. poprzez rozszerzanie oferty produktów świeżych, rozwój marek własnych, repozycjonowanie cenowe, ambitny plan remodelingu sklepów w ramach konceptu Intermarché Power, a także dalsze wzmacnianie platformy marki - mówi Marc Dherment, dyrektor generalny Grupy Muszkieterów w Polsce.

Tomasz Waligórski: ze Spar Poland do Intermarché

Waligórski zastępuje Marka Wojnowskiego. Ostatnio przez dziewięć miesięcy był członkiem zarządu i chief commercial officerem w Spar Poland. Zdobywał doświadczenie, zajmując różne stanowiska w Jeronimo Martins w Polsce i Portugalii, później pracował jako CEO w PoloMarket, a następnie jako General Director Retail w Eurocash.

- Jesteśmy przekonani, że bogate doświadczenie Tomasza pozwoli nam wspólnie rozwijać Intermarché, tak aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów oraz przedsiębiorców prowadzących supermarkety sieci. Cieszymy się, że Tomasz wspólnie z nami - właścicielami sklepów wchodzącymi w skład zarządu - będzie tworzył skuteczną strategię handlową - nadmienia Thierry Klupczyński, Prezes Dyrekcji Handlowej Intermarché i właściciel sklepu w Gdańsku.

Grupa Muszkieterów, sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”, jest zrzeszeniem prawie 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Waligórski szefem Intermarché w Polsce. Odchodzi Marek Wojnowski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl