SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Totalizator Sportowy szuka firmy, która oceni kampanie realizowane przez dom mediowy

Totalizator Sportowy zaprasza firmy doradcze do składania ofert na świadczenie usług związanych z oceną kampanii reklamowych realizowanych przez dom mediowy - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Z wybraną firmą zamierza współpracować dwa lata.

Article

Domem mediowym, który obecnie zajmuje się planowaniem i zakupem mediów do kampanii Totalizatora, jest Starcom (Publicis Media).

Totalizator chce teraz nawiązać współpracę z firmą, która będzie mu doradzać przy ocenie kampanii realizowanych przez Starcom.

Usługi te mają obejmować m.in. ocenę i analizę media planów TV i buying briefu, w tym ocenę zgodności ze strategią  mediową i zapisami formularza  gwarancji zakupowych, ocenę i analizę media planu dla danego medium (innego niż telewizja), ocenę i analizę całościowej strategii mediowej dla danego produktu TS, ocenę raportu z rozliczenia  gwarancji kosztów i jakości mediów przedstawiającego status realizacji gwarancji w okresie kwartalnym.

Wybrana firma będzie też analizować roczny raport z rozliczenia gwarancji kosztów i jakości mediów, w tym weryfikować wynagrodzenie bonusowe należne domowi mediowemu.

W  ramach  współpracy firma ta będzie zobowiązana do sprawdzania parametrów, warunków zakupowych oraz budżetu  dla  poszczególnych kampanii reklamowych realizowanych w mediach.

Umowa zostanie zawarta na dwa lata. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 23 czerwca br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Totalizator Sportowy szuka firmy, która oceni kampanie realizowane przez dom mediowy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl