SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TP obsłuży przez Internet klientów biznesowych

Firmowym rachunkiem w TP klienci biznesowi mogą zarządzać przez Internet.

Stało się to dzięki uruchomieniu na www.tp.pl nowej funkcjonalności,  która umożliwia klientom biznesowym:
·         sprawdzenie stanu rozliczeń firmy z TP
·         zamówienie lub modyfikację usługi TP
·         uzyskanie informacji o stanie realizacji złożonych zamówień
·         uzyskanie zestawienia wszystkich połączeń wykonywanych w firmie klienta: rodzaj, długość i koszt każdego z nich.

Wszystkie dane aktualizowane są co 24 godziny.

Do korzystania z firmowego konta w TP niezbędny jest numer PIN, który aktywowany jest wyłącznie na błękitnej linii tp biznes 9330 przez Administratora (osoba z firmy klienta odpowiedzialna za kontakty z TP). Administrator może ustalić cztery rodzaje PIN dla firmy. Ich zróżnicowanie pozwala na precyzyjny podział uprawnień dostępu do firmowego konta dla pracowników kontaktujących się z TP.

Po otrzymaniu numeru PIN każdy użytkownik powinien osobiście zarejestrować się na www.tp.pl podając: numer ewidencyjny (znajduje się na fakturze w lewym górnym rogu), numer telefonu, numer PIN oraz imię i nazwisko - informuje Jacek Kalinowski, Rzecznik Grupy TP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TP obsłuży przez Internet klientów biznesowych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl