SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Triumf Hiszpanów nad Irlandią w Gdańsku hitem czwartku (minuta po minucie)

Spośród dwóch czwartkowych meczów Grupy C, większą oglądalność przyciągnął wygrany 4:0 przez Hiszpanię mecz z Irlandią. O ponad 1,5 mln widzów mniej zgromadził natomiast pojedynek Włochy-Chorwacja.

Mecz reprezentacji Włoch i Chorwacji, który rozpoczął się o 18.00, w TVP2, TVP Sport i TVP HD, obejrzało średnio 5,56 mln widzów. Dało to tym stacjom łączny udział w rynku na poziomie 44,02 proc. Odbywające się w Poznaniu spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Z kolei transmitowany o 20.45 przez TVP1, TVP Sport i TVP HD mecz Hiszpania- Irlandia, śledziło 7,30 mln osób przy łącznym udziale wynoszącym 48,61 proc. Hiszpania wygrała to starcie 4:0, a mecz odbył się ma stadionie PGE Arena w Gdańsku.

Największą dotąd oglądalność spośród meczów Euro 2012 miało wtorkowe spotkanie Polska-Rosja, które obejrzało na trzech antenach TVP średnio aż 14,68 mln widzów (więcej na ten temat).

Pomiar telemetryczny Nielsen Audience Measurement nie obejmuje osób oglądających mecze w strefach kibica czy w lokalach gastronomicznych, ani gości odwiedzających panelistów w domach. Dane TVP1 i TVP2 obejmuję łączną widownię tych stacji zarówno w standardowej rozdzielczości jak i w wysokiej rozdzielczości.

Dołącz do dyskusji: Triumf Hiszpanów nad Irlandią w Gdańsku hitem czwartku (minuta po minucie)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kibic
MOŻE MI KTOŚ WYTŁUMACZYĆ SKĄD TYLU PSEUDO CELEBRYTÓW I ICH RODZIN. KOCHANEK I KOCHANKÓW MA BILETY NA MECZE PODCZAS GDY MY MUSIELISMY UCZESTNICZYĆ W LOSOWANIU I PŁACIC OGROMNE PIENIADZE???
odpowiedź
User
Andrzej
Chyba śniło mi się, że oglądałem mecze Włochy - Irlandią i Hiszpania - Chorwacja
odpowiedź
User
Józek
Niezłe wyniki oglądalności meczy których nie było. TVP nie powinna zapłacić za badania firmie Nielsen.