SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trygon będzie produkować spoty dla Kancelarii Premiera

Spółka Trygon wygrała przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na produkcję spotów telewizyjnych, radiowych i internetowych do kampanii społecznych przez KPRM realizowanych. Budżet to 1 mln zł.

Mateusz MorawieckiArticle

Przetarg Kancelarii Premiera dotyczył produkcji spotów telewizyjnych, radiowych i internetowych oraz wystąpień przedstawiciela administracji państwowej na potrzeby kampanii społecznych i informacyjnych realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Spoty i wystąpienia te będą m.in. informować o programach rządowych, w tym prezentować jakie zmiany odczują beneficjenci programów dzięki wejściu w życie poszczególnych rozwiązań. Chodzi m.in. o produkcję spotu telewizyjnego i internetowego długości od 15 s. do 60 s., spotu radiowego o długości od 15 s. do 30 s., spotu internetowego o długości do 240 sekund, wystąpienia o długości do 20 minut.

Do przetargu zgłosiły się trzy firmy: Flota Filmowa (oferta z ceną 169,8 tys. zł), Trygon (202,3 tys. zł) i Aplan Media (345,6 tys. zł).

Do współpracy wybrano spółkę Trygon, z którą KPRM będzie współpracować do końca grudnia 2024 roku. Budżet wynosi 1 mln zł.

Kancelaria Premiera wymaga, by osoby występujące w spotach przeszły specjalistyczny casting zorganizowany przez wybraną firmę, przy czym nie mogą to być osoby zaangażowane w dyskurs polityczny. Ostateczna decyzja o wyborze osób zostanie podjęta w ustaleniu z KPRM.

We wskazanych przez Kancelarię produkcjach będą występować osoby (specjaliści) zajmujące się daną dziedziną jaka będzie przedstawiana w spocie, przy czym nie mogą to być osoby zaangażowane w dyskurs polityczny. Spoty nie mogą być w całości lub przeważającej części animacjami, jednak mogą posiadać elementy animacji, elementy graficzne. Mają mieć one pozytywny przekaz, wzbudzać pozytywne emocje, przykuwać uwagę, być autentyczne i naturalne, nowoczesne i dynamiczne, czytelne i przystępne w odbiorze.

 

Dołącz do dyskusji: Trygon będzie produkować spoty dla Kancelarii Premiera

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
AS
A może by tak choć dwa zdania o zwycięzcy?
odpowiedź
User
Wkurz
W taki sposób PiS z pieniędzy podatników będzie sobie kręcił propagandowe filmiki o „sukcesach rządy”. W sam raz na rok wyborczy.
odpowiedź