SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trzeci tytuł wydawnictwa Eurologistics

Z końcem września br. na rynku ukaże się pierwszy numer nowego dwumiesięcznika wydawnictwa Eurologistics - Truck & Business Polska.

Czasopismo, skierowane do kadry zarządzającej transportem drogowym, przygotowywane jest na licencji belgijskiego wydawnictwa MMM Business Media.

MMM Business Media jest  wydawcą Truck & Business oraz kilkunastu innych tytułów wydawanych w krajach Beneluksu, związanych z transportem, logistyką i motoryzacją. Polska edycja stanowi element paneuropejskiego projektu, którego celem jest powstanie narodowych wersji tego tytułu. Zaczęto od wersji holenderskiej i luksemburskiej, od maja jest wydawana także wersja czeska. Truck & Business Polska będzie kolejnym etapem ekspansji tytułu do Republik Bałtyckich i na Ukrainę.

Zawartość każdego numeru podzielona jest na dwie części - w pierwszej menedżerowie transportu drogowego otrzymają porcję najnowszych, przydatnych i praktycznych informacji, porad i analiz rynku transportu samochodowego w Polsce i w Europie. Istotnym elementem pierwszej części czasopisma będą badania rynku transportowego, prowadzone wraz z firmą analityczną Data Group Consulting, Instytutem Transportu Samochodowego oraz firmą Samar.

W drugiej części natomiast będzie mowa o technice motoryzacyjnej „wagi ciężkiej”. Nie zabraknie tutaj testowania ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, naczep, ale również porównań walorów kabin kierowców, czy na przykład wytrzymałości opon lub skuteczności systemów nawigacyjnych.

Właścicielem wydawnictwa jest Adam Błuś, który od 2000 roku wydaje w ramach tego samego wydawnictwa – branżowe pismo o tematyce logistycznej – Eurologistics, natomiast od marca 2003 - magazyn o zarządzaniu samochodami firmowymi – Flota Auto Biznes.

wydawca:    Adam Błuś
redaktor naczelny:   Marek Loos
cykl wydawniczy:   dwumiesięcznik
zasięg:     ogólnopolski
nakład:    10 tys. egzemplarzy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trzeci tytuł wydawnictwa Eurologistics

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl