SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trzecia stacja w Gold FM

Radio 104,4 Gold FM wystartowało w Warszawie

W poniedzialek w Warszawie wystartowało Radio 104,4 Gold FM – rozgłośnia o profilu muzyczno - kulturalnym. To już trzecia stacja sieci Gold FM – drugiej, obok Radia Eska, sieci radiowej Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych S.A. Dwie pozostałe rozgłośnie to Radio 107,4 Gold FM w Poznaniu i Radio Toruń 96,7 Gold FM. (więcej poniżej)

Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

Format muzyczny nowej warszawskiej stacji, adresowanej do słuchaczy w wieku 25-45 lat to „Gorące hity lat 80. i 90.” – głównie muzyka pop i pop-rock.

- Lata 80-te i 90-te to czas nieśmiertelnych hitów, które do dziś cieszą się niesłabnącą popularnością. Z tego okresu starannie wyselekcjonowaliśmy najlepsze i najbardziej dynamiczne przeboje, które nadadzą naszej stacji charakterystyczne brzmienie. Spodziewamy się, że stacja grająca Gorące Hity lat 80. i 90. zdobędzie grono wiernych słuchaczy. 104,4 Gold FM to zupełnie nowe spojrzenie na radio grające złote hity – mówi Bartosz Świderski, dyrektor programowy projektu Gold FM.

Program rozgłośni nadawany jest całą dobę. Poszczególne pasma prowadzą: Katarzyna Kostrzewska i Andrzej Jaszczyszyn (6-10), Klementyna Umer (10-15), Michał Cieślik (15-20) i Kamila Ryciak ( 20-24). Obecnie serwisy informacyjne nadawane są co pół godziny do 10, od września – co godzina do 19. Redakcja Radia 104,4 Gold FM liczy 8 osób, w tym 5 DJ-ów. Dyrektorem zarządzającym Radia 104,4 Gold FM jest Beata Mackiewicz, szefem muzycznym projektu zaś Olgierd Wojtkowiak. Funkcję dyrektora promocji pełni Joanna Krupska. Siedziba stacji mieści się przy ul. Senatorskiej w Warszawie.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trzecia stacja w Gold FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl