SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trzy skargi do KRRiT na „Big Brother”. „Zwróciliśmy się do nadawcy o nagranie”

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły trzy skargi na reality-show „Big Brother” w TVN7. Wszystkie dotyczą odcinka na żywo „Big Brother Arena” z Agnieszką Woźniak-Starak - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Zwróciliśmy się do nadawcy o przekazanie nagrania i stanowisko - wyjaśnia nam Karolina Czuczman z zespołu rzecznika prasowego KRRiT.

"Big Brother Arena", fot. TVNArticle

Biuro prasowe Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl, że regulator otrzymał trzy skargi od widzów na odcinek „Big Brother Arena” z 31 marca (emisja w TVN7 o godz. 20.00).

Krajowa Rada nie informuje, na co konkretnie skarżyli się widzowie. W KRRiT ruszyło jednak standardowe w przypadku wpłynięcia skargi postępowanie, tj. weryfikacja materiału i podejmowanie decyzji o dalszych krokach.

- Zwróciliśmy się do nadawcy o przekazanie nagrania i stanowisko - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Karolina Czuczman z zespołu rzecznika prasowego KRRiT.

Niedzielny program „Big Brother Arena” z 31 marca w Siódemce był realizowany na żywo. Zgodnie ze scenariuszem, widzowie oglądali przede wszystkim wyjście uczestnika z Domu Wielkiego Brata, rozmowę z nim w studiu, a także nominacje, podczas których pozostali uczestnicy wskazywali osoby, które powinny zakończyć przygodę z „Big Brotherem” oraz komentarze w studiu do nominacji.

Tego dnia z reality pożegnał się Tomasz, a mieszkańcy Domu nominowali do odejścia w kolejnym tygodniu Macieja i Karolinę. Na zakończenie niedzielnego „Big Brother Arena” mieszkańcy poznali imiona dwóch nominowanych osób. Karolina zareagowała na wyniki wulgaryzmem, który powtórzyła głośno dwukrotnie.

Tomasz, Maciej i Karolina uchodzili w programie za grupę zaprzyjaźnionych osób. Dlatego wyjście Tomasza i nominacje pozostałej dwójki przyjaciół przez współmieszkańców do opuszczenia „BB” wywołały napięcia, ale już po zakończeniu „Big Brother Arena” w TVN7. Konsekwencją dla Macieja za agresywne zachowanie wobec innych uczestników było karne usunięcie z programu kolejnego dnia.

„Big Brother Arena” prowadzą Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak, natomiast w roli eksperta pojawia się psycholog Małgorzata Ohme.

Po niemal trzech tygodniach główne emisje „Big Brothera” pokazywane w TVN7 codziennie o godz. 20.00 ogląda średnio 1,03 mln widzów. „Big Brother Nocą” śledzi 259 tys. osób, a emitowany w niedziele na głównej antenie „Big Brother Tydzień” przyciąga 805 tys. widzów.

Dołącz do dyskusji: Trzy skargi do KRRiT na „Big Brother”. „Zwróciliśmy się do nadawcy o nagranie”

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
stop
Zakończyć tę patologię i festiwal pustki mózgowej.
odpowiedź
User
kacper3100
Zakończyć tę patologię i festiwal pustki mózgowej.

Zgadzam się, też chcę, by TVP zostało zakończone!
odpowiedź
User
jacek_placek
Zakończyć tę patologię i festiwal pustki mózgowej.

Zgadzam się, też chcę, by TVP zostało zakończone!
Popieram!
odpowiedź