SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W TV Republika kolejna osoba z „Wiadomości”. Wydaje „Dzisiaj”

W zespole Telewizji Republika znalazła się Maria Twardzicka, w ostatnich latach reporterka i researcherka w „Wiadomościach” TVP. 

Maria Twardzicka w TV Republika pracuje w zespole tworzącym program informacyjny „Dzisiaj”. Jest jednym z wydawców, a także przygotowuje materiały o tematyce zagranicznej i lifestylowej.

Według danych Nielsen Audience Meaurement w kwietniu br. główne wydanie „Dzisiaj” oglądało średnio 371 456 osób, zapewniając 3,45 proc. udziału w widowni pasma. Rok wcześniej program miał 11 691 widzów i 0,12 proc. udziału.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Poprzednio Maria Twardzicka przez 17 lat pracowała w Telewizji Polskiej. Była w zespole „Wiadomości”, jako researcherka i reporterka przygotowywała relacje m.in. o tematyce społecznej i politycznej.

CZYTAJ TEŻ: W TV Republika kolejny „Express”. Prowadzi była dziennikarka TVP

Twardzicka to kolejna osoba z poprzednich zespołów „Wiadomości” i TVP Info, która pracuje w TV Republika. W tej grupie są m.in. Danuta Holecka, Michał Rachoń, Miłosz Kłeczek, Jarosław Olechowski, Anna Popek, Rafał Patyra i Adrian Borecki. W połowie marca dołączył Adrian Klarenbach (prowadzi kilka programów publicystycznych), a na początku kwietnia - Konrad Wąż jako reporter „Dzisiaj”.

W kwietniu br. średnia widownia minutowa TV Republika wynosiła 160 797 widzów, a udział w rynku oglądalności - 3,04 proc. Rok wcześniej było to odpowiednio 4 901 widzów i 0,09 proc. udziału (dane Nielsen Audience Measurement). 

Dołącz do dyskusji: W TV Republika kolejna osoba z „Wiadomości”. Wydaje „Dzisiaj”

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mariusz
Brawo TV Republika,czekam na multipleks dla was.
37 31
odpowiedź
User
Yacenty
Nie oglądam Republiki
33 29
odpowiedź
User
toja
Świetna decyzja - profesjonalistka!
23 30
odpowiedź