SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN Gra w UPC i Aster

TVN Style i TVN Turbo ponownie w Aster - nowa umowa z kablówkami UPC i Aster.

Od stycznia do oferty telewizji kablowej Aster wracają - po czteromiesięcznej przerwie - kanały TVN Turbo i TVN Style. Stało się to możliwie dzięki podpisanemu porozumieniu określającemu warunki współpracy i nowe opłaty licencyjne dotyczące dystrybucji kanałów tematycznych Grupy TVN zawartym przez TVN z Aster i UPC.

- UPC i Aster to kolejni poważni gracze na rynku, którzy zaakceptowali nasze warunki współpracy i wysokość nowych opłat licencyjnych. Nowe uzgodnienia zapewniają długoterminową obecność naszych kanałów w ofercie operatorów oraz istotny wzrost zasięgu kanału TVN Gra (łącznie o ponad milion abonentów), który będzie dostępny dla abonentów sieci UPC i Aster już od nowego roku - powiedział Olgierd Dobrzyński, członek zarządu TVN SA odpowiedzialny za rozwój biznesu Grupy TVN.

Do tej pory Grupa TVN uzgodniła już nowe warunki współpracy, które to dotyczyć mają kanałów tematycznych, z Cyfra+ i Cyfrowy Polsat oraz z operatorami telewizji kablowej Multimedia Polska i Grupą Vectra. Wraz z UPC i Aster  stanowi to ponad 75 proc. rynku telewizji kablowych i platform cyfrowych.

Grupa TVN zawarła także umowy określające nowe opłaty licencyjne za TVN Turbo i TVN Style z około 300 operatorami telewizji kablowej. Oznacza to, iż zasięg techniczny obu kanałów osiągnął około 95 proc. rynku odbiorców płatnej telewizji a TVN Gra będzie wynosił  70 proc. rynku odbiorców płatnej telewizji w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVN Gra w UPC i Aster

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl