SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN Media podaje rabaty dla domów mediowych

TVN Media jako jedyne biuro reklamy telewizyjnej upubliczniło informacje na temat rabatów, jakich udziela domom mediowym. Zrobiło to po raz pierwszy.

Article

Rabaty dotyczą domów mediowych, które podpisały umowy roczne z TVN Media do 26 lutego br. Przyznawane są za wykonanie tejże umowy i zależą od wielkości budżetu, jaki dom mediowy ulokuje na antenach TVN i kanałów dostępnych w Premium TV.

Do 3,5 proc. rabatu od obrotu otrzymają domy mediowe, które zleciły na antenach TVN i Premium TV kampanie swoich klientów w wartości do 17 mln zł w skali roku. Jeżeli kwota ta przekroczy 17 mln zł, rabat wyniesie maksymalnie 1 proc. Rabat za wydatki na działania takie, jak sponsoring i lokowanie produktu wynosi do 3,5 proc. wartości obrotu, zaś działania w internecie - do 25 proc.

TVN Media postanowiło opublikować przedziały rabatów dedykowanych domom mediowych, bo chce pełnej transparentności swoich działań handlowych. Liczy też, że informacja ta będzie też ważnym krokiem w budowie zaufania na rynku w relacjach klient-dom mediowy - nadawca.

Pod koniec ub.r. TVN Media po raz kolejny przedstawiło wysokość rabatów dla reklamodawców - w br. próg wstępny dla negocjacji podniesiono do 20 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVN Media podaje rabaty dla domów mediowych

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan Rejting
To są nieprawdziwe rabaty! Jestem audytorem i wiem lepiej. Moja żona, która pracuje w dużym domu mediowym, powiedziała mi, że jest zupełnie inaczej!
odpowiedź
User
Jerzyk
Jan Rejting, nie rozumiesz. To nie są jednostkowe rabaty, ale rabaty wynikające z wysokości obrotu rocznego. Inaczej mówiąc kick backi jakie wydawca zapłaci domowi mediowemu.
odpowiedź
User
Loco
To są nieprawdziwe rabaty! Jestem audytorem i wiem lepiej. Moja żona, która pracuje w dużym domu mediowym, powiedziała mi, że jest zupełnie inaczej!


Czyli jak jest? Oświeć nas! :)
odpowiedź