SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN Media pozostaje brokerem reklamowym Telewizji Puls

TVN Media i Telewizja Puls podpisały umowę w zakresie sprzedaży czasu reklamowego w kanałach TV Puls i Puls 2 w 2015 roku.

Markus Tellenbach, prezes Grupy TVN Article

Grupa TVN czas reklamowy w TV Puls sprzedaje od 2011 roku, ale spółka co roku przeprowadza przegląd ofert od innych brokerów na rynku. Po ich analizie nadawca uznał, że nadal chce by za sprzedaż reklam w jego kanałach i za ich obsługę w zakresie sponsoringu odpowiadała nadal firma TVN Media. Umowa została podpisany na cały 2015 rok.

- Wierzymy, że współpraca ta pomoże nam zrealizować cele biznesowe zachowując wysoką dynamikę wzrostu naszych obu kanałów - mówi Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls. - Kontynuacja współpracy z Telewizją Puls świadczy o obustronnej satysfakcji z dotychczasowych działań i korzyściach zarówno po stronie nadawcy jak i po stronie Biura Reklamy TVN Media - dodaje Markus Tellenbach, prezes Grupy TVN.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że łączny udział stacji TV Puls i Puls 2 w rynku w listopadzie br. w grupie komercyjnej wyniósł 5,70 proc. (więcej na ten temat).

Oferta Premium TV jest częścią biura reklamy TVN Media i obejmuje 48 kanałów telewizyjnych. Ich udział w rynku w listopadzie br. w grupie 16-49 uplasował się na poziomie 24,3 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVN Media pozostaje brokerem reklamowym Telewizji Puls

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl