SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„TVN wszędzie” - gwiazdy TVN wychodzą do ludzi (wideo)

Pod nowym hasłem „TVN wszędzie” stacja promuje tegoroczną jesienną ramówkę TVN. W towarzyszącej jej spocie wizerunkowym gwiazdy wychodzą do ludzi w mieście przekazując im informację, że TVN można oglądać „wszędzie”, czyli w telewizji, w internecie czy w telefonie.

TVN wszędzie

TVN wszędzie

- Wyzwaniem było dla nas, jak to „wszędzie” opowiedzieć. Nie chcieliśmy epatować urządzeniami - smartfonami, tabletami, bo te już pokazywaliśmy przy okazji poprzednich produkcji. Zależało nam na uniknięciu dosłowności. Tak powstał pomysł na posłużenie się symbolami - stworzone zostały ikonki odpowiadające sprzętom, na których można oglądać produkcje TVN - mówi Wirtualnemedia.pl Robert Przyszlak, dyrektor autopromocji TVN.

W spocie widzimy gwiazdy różnych formatów i seriali stacji, które wyszły do ludzi w mieście - pojawiają się na ulicy, w pubie czy w drukarni. Przekazują im różne materiały reklamowe, m.in. ulotki czy balony, zawierające ikonki z telewizorem, komputerem i telefonem. - Ten pomysł pozwolił nam połączyć dwie idee - TVN w sensie literalnym jest wszędzie, a dodatkowo gwiazdy same dostarczają o tym informację widzom - wyjaśnia Przyszlak.

W filmie zobaczyć można Magdę Różczkę i Pawła Małaszyńskiego z nowego serialu „Lekarze”, Agnieszkę Dygant, Darię Widawską i Leszka Lichotę z „Prawa Agaty”, Marcina Prokopa i Szymona Hołownię z „Mam talent!”, Magdę Gessler z „Kuchennych rewolucji” i nowego programu „MasterChef”, Małgorzatę Rozenek, czyli „Perfekcyjną panią domu” oraz Kubę Wojewódzkiego.

Tłem muzyczne spotu jest utwór „Start!” brytyjskiej grupy The Jam. - Szukaliśmy muzyki, która odda życie miasta, tętno ulicy. Przesłuchaliśmy setki nowych utworów - pomysłów było wiele, ale zawsze brakowało jakiegoś drobiazgu. W końcu postanowiliśmy sięgnąć po coś starszego, ale nie oczywistego, oklepanego - opowiada Przyszlak.

Spot realizowany był w Warszawie - w większości w plenerze, ale są też ujęcia z wnętrz. Przygotowania trwały ok. trzech tygodni, sam spot kręcono przez pięć dni, zaś postprodukcja zajęła dwa tygodnie. Pomysłodawcami byli: Robert Przyszlak,  Maciej Chaberek, Anna Cisak, Łukasz Grzegorzek, Przemysław Kilichowski, Robert Krawczyk, Radosław Pilonis i Piotr Ruck. Przyszlak odpowiadał też za kreację, a Kilichowski był art directorem, zdjęciami zajął się Mateusz Skalski, a spot wyreżyserował Robert Krawczyk.

Film będzie można oglądać na antenie TVN i w internecie od 9 sierpnia br.  Stacja spoty wizerunkowe realizuje od jesieni 2008 roku. W poprzednim filmie promującym wiosenną ramówkę gwiazdy TVN bawiły się na wielkiej domówce (zobacz spot).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „TVN wszędzie” - gwiazdy TVN wychodzą do ludzi (wideo)

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ekspert
bardzo słabe, najgorszy w historii TVN
8 8
odpowiedź
User
monika
No..muszę pochwalić. Najlepszy spot TVN!
8 8
odpowiedź
User
mati
z tym wszędzie to przesada - proszę o jedną konkretna propozycję dla młodego widza jaka ma w zanadrzu TVN :)
8 8
odpowiedź
User
rafał
Hmm lekkie zadęcie jest w każdym razie. Jak to się mówi jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :)
8 8
odpowiedź
User
wojtek
Bodaj trzeci spot reklamowy w ostatnich dniach kręcony przy PKP Powiśle. Oryginalnie.
8 8
odpowiedź