SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN24 znów liderem na Facebooku, drugi Goniec.pl

W sierpniowym rankingu popularności profili mediów na Facebooku liderem jest TVN24, który wyprzedza serwis Goniec.pl, a także ex aequo Fakt24.pl oraz TVP Sport. Zestawienie przegotowuje Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych (IBIiMS).

Profil TVN24 kolejny miesiąc z rzędu wygenerował w mediach społecznościowych największą liczbę interakcji (1,9 mln) i był najaktywniejszym profilem pod względem liczby publikacji (2 tys. postów).

Zobacz: "Rzeczpospolita" ponownie z tytułem najbardziej opiniotwórczego medium w kraju. Wysoko Wirtualnemedia.pl

Czołowe profile mediów na Facebooku

W czołówce sierpniowego rankingu znalazły się także Goniec.pl (1,7 mln interakcji) oraz redakcja FAKT24.pl (1,3 mln) i TVP Sport (1,3 mln). Ta ostatnia redakcja zanotowała skok o dwie pozycje.

Zobacz: TVN24 liderem stacji informacyjnych w sierpniu. Zerowy udział News24

Najwięcej nowych obserwujących w sierpniu zyskali Goniec.pl (+118 tys.), Polsat (+8,6 tys.), TVP Sport (+4,7 tys.) oraz Tygodnik NIE (+3,9 tys.). Liderem w kategorii liczby zebranych polubień jest TVP Sport (886 tys.). Najwięcej komentarzy i udostępnień otrzymał profil Goniec.pl (531 tys. komentarzy i 205 tys. udostępnień).

W sierpniu najpopularniejszy post pojawił się na Bądźmy Razem  dotyczył Wakacyjnej Trasy Dwójki w Stężycy. Zebrał 139 tys. interakcji, 90 tys. polubień i 37 tys. udostępnień.

Na miejscu drugim był post poświęcony aktorce Katarzynie Skrzyneckiej na profilu Jastrząb Post (131 tys. interakcji). Trzecie miejsce zajął post na stronie Polsatu, który miał 77 tys. interakcji.

W badanym okresie najwięcej komentarzy - 22 tysiące - uzyskał post opublikowany na profilu Super Express. Wpis ten miał ich 22 tys.

Dołącz do dyskusji: TVN24 znów liderem na Facebooku, drugi Goniec.pl

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
krogulec
internet jest wazny ...
0 0
odpowiedź
User
kotlet
tristan uzywa old school navigator.ini, lapowki bral bubak (marlon ivy brandon) ale zatrudnial zachara (korzysta z registry) - ... upc jest konfigurowalne ale nie ma instrukcji obslugi (wysoki sadzie)
0 0
odpowiedź