SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP Gdańsk i TVP Szczecin nadal bez szefa

Rada Nadzorcza TVP S.A. powołała tymczasem nowych dyrektorów TVP 3 Lublin.

Obradująca we wtorek Rada Nadzorcza TVP powołała Krzysztofa Karmana na stanowisko dyrektora TVP3 Lublin; zastępcą dyrektora ds. programowych TVP3 Lublin został Grzegorz Linkowski.

Rada nie zaakceptowała natomiast kandydatur: Tomasza Arabskiego na stanowisko dyrektora TVP3 Gdańsk oraz Piotra Lichoty na stanowisko dyrektora TVP3 Szczecin.

Krzysztof Karman od 1 sierpnia 2001 jest kierownikiem Redakcji Audycji Wsi i Rolnictwa TVP1. Redaktor i prezenter programu publicystycznego „Tydzień”. Inicjator konkursu na wójta. Współorganizator konkursów: „Agroliga”, „Sposób na sukces”, „Nasze kulinarne dziedzictwo”. Wcześniej, w latach 1994 – 2001 był dziennikarzem OTV Lublin. Jako dziennikarz pracuje w mediach elektronicznych od 1979 roku. Pracę zaczynał w rozgłośni Polskiego Radia w Lublinie. Ma 50 lat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS. Żonaty, dwóch synów.
 
Grzegorz Linkowski właściciel firmy Link Art. Film, zajmującej się produkcją filmową, telewizyjną, teatralną i muzyczną. Od 1991 roku był autorem scenariusza i reżyserem 22 filmów dokumentalnych. Kilka z nich uhonorowano nagrodami – m.in. w 2004 roku „Marsz Żywych” otrzymał „Certyfikat Finalisty” na 46. New York Festivals. Jest dyrektorem Akademickiego Centrum Kultury UMCS. Twórca i dyrektor Festiwalu Filmowego „Rozstaje Europy”.

Od 1995 roku współpracownik redakcji filmów dokumentalnych TVP1 i TVP2. Absolwent Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie – kierunek Pedagogika Upowszechniania Kultury (specjalność teatralna). Ma 49 lat. Żonaty, dwie córki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVP Gdańsk i TVP Szczecin nadal bez szefa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl