SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP Seriale, Stopklatka TV i Polsat Film na czele. Dane oglądalności kanałów filmowo-serialowych w październiku

W zeszłym miesiącu pozycję niekwestionowanego lidera oglądalności wśród stacji filmowo-serialowych zajęły TVP Seriale. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mógł Paramount Channel HD, a liderem spadków był Universal Channel.

Article

Udział kanału TVP Seriale w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w październiku 2017 roku względem analogicznego okresu rok wcześniej zmniejszył się o 2,11 proc. i ukształtował się na poziomie 1,39 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group.

Drugie miejsce zajęła naziemna Stopklatka TV. W analizowanym okresie jej wynik wyniósł 0,92 proc., po spadku o 8,91 proc.

Na podium znalazł się jeszcze Polsat Film, którego udział uplasował się na poziomie 0,46 proc. (w dół o 6,12 proc.).

Najwięcej zyskał kanał Paramount Channel HD, który awansował z miejsca 21. na 12. Jego udział zwiększył się o 155,56 proc. do 0,23 proc.

Z kolei najwięcej stracił Universal Channel, którego wynik zmalał o 55,56 proc. (do 0,08 proc. udziału). Spadł on z pozycji 14. na 23.

W grupie komercyjnej 16-49 w październiku br. pozycję lidera oglądalności także zajęły TVP Seriale z udziałem na poziomie 1,61 proc., po wzroście o 4,55 proc.

Druga lokata też należała do stacji Stopklatka TV (0,93 proc. udziału; spadek o 14,68 proc.). Na podium znalazł się jeszcze Comedy Central (0,80 proc.; do góry o 1,27 proc.).

Największym wzrostem udziału, wynoszącym 146,15 proc. do 0,32 proc., też pochwalić się mógł Paramount Channel HD. Również i w tym ujęciu najwięcej stracił Universal Channel - były to dwie trzecie do 0,04 proc. udziału.

Dołącz do dyskusji: TVP Seriale, Stopklatka TV i Polsat Film na czele. Dane oglądalności kanałów filmowo-serialowych w październiku

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
seba
nadal się dziwie, że TVP Seriale nie nadają naziemnie, stacja ta namieszałą by ostro w 1 dziesiątce,
nadal też uważam że jest zapotrzebowanie na TVP FILM jak i TVP HD w naziemnej tv cyfrowej
14 8
odpowiedź