SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP Seriale, Stopklatka TV i Polsat Film z najwyższą oglądalnością

W sierpniu br. pozycję niekwestionowanego lidera oglądalności wśród stacji filmowo-serialowych zajęły TVP Seriale. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mógł Paramount Channel HD, a liderem spadków był Universal Channel.

Article

Udział kanału TVP Seriale w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w sierpniu 2017 roku względem analogicznego okresu rok wcześniej zmniejszył się o 6,90 proc. i ukształtował się na poziomie 1,62 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group.

Drugie miejsce zajęła naziemna Stopklatka TV. W analizowanym okresie jej wynik wyniósł 0,96 proc., po spadku o 9,43 proc.

Na podium znalazł się jeszcze Polsat Film, którego udział uplasował się na poziomie 0,48 proc. (w dół o 9,43 proc.).

Najwięcej zyskał kanał Paramount Channel HD, który awansował z miejsca 23. na 12. Jego udział zwiększył się o 212,50 proc. do 0,25 proc.

Z kolei najwięcej stracił Universal Channel, którego wynik zmalał o 61,90 proc. (do 0,08 proc. udziału). Spadł on z pozycji 12. na 26.

W grupie komercyjnej 16-49 w sierpniu br. pozycję lidera oglądalności także zajęły TVP Seriale z udziałem na poziomie 1,81 proc., po spadku o 3,72 proc.

Druga lokata też należała do stacji Stopklatka TV (1,06 proc. udziału; spadek o 5,36 proc.). Na podium znalazł się jeszcze Comedy Central (0,83 proc.; w dół o 16,16 proc.).

Największym wzrostem udziału, wynoszącym 255,56 proc. do 0,32 proc., też pochwalić się mógł Paramount Channel HD. Najwięcej również i w tym ujęciu stracił Universal Channel - było to 50 proc. do 0,06 proc. udziału.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVP Seriale, Stopklatka TV i Polsat Film z najwyższą oglądalnością

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kurdupel
Ostatnio też polubiłem Paramount Channel, bo mają naprawdę świetnie wyselekcjonowane filmy. Jednak ilość reklam emitowanych co 15 minut doprowadza do szału.
10 8
odpowiedź
User
Hugo
To prawda, paramont sie bardzo poprawił, sporo dobrych filmów i nowszych. Stopklatka jest tam gdzie jest w tym zestawieniu tylko dlatego że jest na mux. Nic tam ciekawego nie ma.
10 9
odpowiedź
User
Mądra
Oglądalność Romance TV TP jakaś pomyłka. Ten kanał powinien być przed Polsatem, a ma same spadki
9 8
odpowiedź