SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP z PW

25 maja 2005 r. Telewizja Polska i Politechnika Warszawska podpisały porozumienie o współpracy

Jest to kolejna umowa między TVP a Politechniką określająca ogólne ramy wzajemnej współpracy. Jej zapisy dostosowane są do obecnej sytuacji, związanej
z rozwojem technik i technologii audiowizualnych.

Celem wzajemnej współpracy jest stworzenie Uczelni możliwości kształcenia wykwalifikowanych kadr dla mediów elektronicznych przez dostęp do nowoczesnych technik i technologii audiowizualnych, którymi TVP dysponuje a także stały kontakt ze specjalistami zatrudnionymi w telewizji publicznej.

Porozumienie zapewni Telewizji Polskiej możliwości współpracy naukowej, eksperckiej oraz szkoleniowej z kadrą naukową.

Dzięki współpracy z Politechniką, Telewizja Polska pozyska do współpracy ludzi o wysokich kwalifikacjach w zakresie obsługi najnowocześniejszego sprzętu technicznego - powiedział Prezes Jan Dworak.
 
Najbardziej obiecujące zapisy umowy dotyczą wspólnie realizowanych przedsięwzięć technicznych, produkcyjnych, programowych, dydaktycznych i szkoleniowych. Telewizja umożliwi studentom Politechniki odbywanie praktyk zawodowych w TVP.

Umowa reguluje także ogólne zasady korzystania z zasobów archiwalnych, bibliotecznych  Telewizji Polskiej i Uczelni w celach szkoleniowo-dydaktycznych.

Porozumienie zostało zawarte na czas nieokreślony.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVP z PW

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl