SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Twój Internet przyspiesza

21 kwietnia Orange wprowadził zmiany w ofercie bezprzewodowego dostępu do internetu Twój Internet.

Zmiany obejmują uatrakcyjnienie możliwości technicznych oferty, obniżkę cen kart modemowych oraz wprowadzenie atrakcyjnej oferty bezterminalowej.

Oferta uległa uproszczeniu poprzez wprowadzenie dwóch opcji usługi. Klienci mogą w nowej ofercie wybrać opcję Twój Internet Standard (60 zł z VAT miesięcznie) lub Twój Internet Premium (120 zł z VAT miesięcznie).

Najważniejszą zaletą nowej oferty mobilnej transmisji danych w Orange jest zniesienie dotychczasowych ograniczeń technologicznych i sprzętowych przypisanych do oferowanych opcji usługi. Teraz każdy klient już w opcji Twój Internet Standard za 60 zł  może korzystać z przesyłania danych nie tylko poprzez GPRS (max prędkość 56 kbps) jak dotychczas, ale co szczególnie ważne także z szybkiej transmisji w technologii EDGE (max prędkość 240 kbps) i UMTS (max prędkość 384 kbps). Ma również teraz do wyboru wszystkie karty i modemy dostępne w ofercie Orange (ceny w zł z VAT):

Twój Internet Standard oraz Premium są dostępne dla nowych aktywacji z umową:
- na 24 miesiące z możliwością zakupu karty lub modemu w cenie promocyjnej,
- na 12 miesięcy – zupełnie nowa oferta bezterminalowa z tańszą opłatą miesięczną za Twój Internet Premium (110 zł z VAT miesięcznie).

Dodatkową zaletą opcji Twój Internet Premium jest możliwość nieograniczonego i bezpłatnego korzystania z sieci przeszło 250 hotspotów Orange na terenie całego kraju

Limity danych, po których następuje ograniczenie prędkości zostały utrzymane na poziomie 0,5 GB dla opcji Twój Internet Standard oraz 2 GB dla opcji Twój Internet Premium.

Główną przewagą oferty Twój Internet jest największy w Polsce zasięg szybkiej transmisji EDGE. Orange jest zdecydowanym liderem technologii EDGE w Polsce z zasięgiem obejmującym obecnie ok. 84 % mieszkańców naszego kraju. Obecnie zasięgiem 3G/UMTS w Orange objęta jest Warszawa oraz centra kilku największych miast w Polsce: Katowice, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław. Zasięg 3G/UMTS w Orange będzie sukcesywnie rozbudowywany i optymalizowany w najbliższych miesiącach - podano w  komunikacie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Twój Internet przyspiesza

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl