SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Twój Styl” liderem sprzedaży w kwietniu. „Wysokie Obcasy Extra” zyskały najwięcej

W kwietniu br. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych uplasował się „Twój Styl”. Największym wzrostem pochwalić się mogły „Wysokie Obcasy Extra”, a na czele spadków znalazł się „Glamour”.

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w kwietniu 2017 roku wyniosła 216 318 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do kwietnia 2016 roku pismo to zanotowało spadek o 10,57 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Oczko niżej uplasowała się „Grazia” (Wydawnictwo Bauer). Sprzedaż ogółem tego pisma w analizowanym miesiącu uplasowała się na poziomie 119 968 egz., po spadku o 6,84 proc.

Warto dodać, że marcowe numery „Twojego Stylu” i „Grazii” były objęte akcją „Stylowe zakupy” - w miesięcznikach można było znaleźć kupony rabatowe na zakupy i usługi do ponad 400 marek.

Trzecia pozycja należała do magazynu „Avanti” (Agora), którego sprzedaż ogółem uplasowała się na poziomie 76 282 egz., po spadku o 21,66 proc.

Z dziewiątej na czwartą pozycję awansował magazyn „Wysokie Obcasy Extra” (Agora). Jego sprzedaż ogółem w kwietniu br. wyniosła 63 110 egz., po wzroście o 13,20 proc. - największym w zestawieniu.

Największy spadek, wynoszący 50,90 proc., zanotował z kolei „Glamour” (Grupa Burda), którego wynik wyniósł 30 875 egz. W zestawieniu spadł on z szóstej lokaty na czternastą.

W kwietniu br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 194,63 proc.) też pochwalić się mogła „Grazia”.

Z kolei w tym ujęciu najwięcej straciła „Uroda Życia” (Edipresse Polska) - było to 42,28 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Dołącz do dyskusji: „Twój Styl” liderem sprzedaży w kwietniu. „Wysokie Obcasy Extra” zyskały najwięcej

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
WarMan04
Skąd taki skok magazynu "Grazia" w kwietniu w stosunku do marca?
odpowiedź
User
Scout
Godzilla na przedostatnim miejscu? Chyba w końcu czas na zmiany...
odpowiedź
User
kaja
skąd skok ? bo kupony dodali do tej ulotki przepraszam do Grazi
odpowiedź