SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Odświeżona makieta „Twojego Stylu”. Nowe fonty zaprojektowane przez Christiana Schwartza i Paula Barnesa

Miesięcznik „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) od styczniowego numeru (w kioskach od 14 grudnia br.) będzie ukazywał się w odświeżonej makiecie. Ma ona nawiązywać do światowych trendów w projektowaniu luksusowych pism.

Article

Wydawca wprowadza nowe fonty, zaprojektowane przez najlepszych specjalistów w dziedzinie typografii (m.in. Christiana Schwartza i Paula Barnesa), którzy współpracowali z najlepszymi magazynami na świecie. Schwartz pracował m.in. nad fontami dla amerykańskiej edycji magazynu „Esquire”, a wraz z Barnesem - dla „Guardiana”.

Czytelniejsza stała się też nawigacja: otwarcia kluczowych działów są teraz wyraźnie zaznaczone, a informacje na paginach - bardziej precyzyjne. Zabiegi te mają ułatwić czytelnikom poruszanie się po magazynie.

Styczniowe wydanie pisma ukazuje się w łącznej objętości 264 stron, w cenie 9,99 zł i nakładzie 280 tysięcy egzemplarzy. Jego sprzedaż zostanie wsparta kampanią reklamową w telewizji (stacje Grup TVP, TVN i Polsatu), radiu i internecie. Za kreację odpowiada Digit-Art, za mediaplan - MEC.

Z danych ZKDP wynika, że w pierwszych trzech kwartałach 2017 roku średnia sprzedaż „Twojego Stylu” wyniosła 175 040 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Odświeżona makieta „Twojego Stylu”. Nowe fonty zaprojektowane przez Christiana Schwartza i Paula Barnesa

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
doda
coś za bardzo się z Panią kojarzy i jeszcze z Uroda zycia
16 8
odpowiedź
User
M.O.
Zgadzam sie, widze Pania i Urode Zycia. Dla mnie Pani i Uroda Zycia sa lepszymi magazynami.
17 8
odpowiedź
User
gracz
to może lepiej było wziąć Kowalskiego i Kowalska
15 8
odpowiedź
User
niziel
a w środku Panowie to nic nie poprawili ramota
10 8
odpowiedź
User
bla
ale to nie kształt literek trzeba zmieniać czy podział na działy wyraźniej zaznaczać, czy co tam jeszcze. TREŚĆ wymaga zmiany, bo w kółko to samo. nuda. i ciągle te same twarze na okładkach, tak na zmianę kilkanaście osób. widać to świetnie gdy się na tym portalu przegląda "jedynki" właśnie dla Twojego Stylu. no i jeszcze ten denerwujący zabieg z dodatkiem - dlaczego nie można kupić wydania Twojego Stylu tańszego, bez płyty?
15 8
odpowiedź