SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Twój Styl' walczy z rakiem

W październikowym wydaniu magazyn 'Twój Styl' rozpoczyna kampanię na rzecz walki z rakiem pod hasłem “Twoje życie, Twój styl”.

Symbolem akcji jest różowa bransoletka dołączona do magazynu.

Noszą ją bohaterki sesji okładkowej i wywiadu TS - Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie, a także 25 innych znanych Polek i Polaków (m.in. Krzysztof Kolberger, Magda Mołek, Andrzej Chyra, Magda Cielecka, Hanna Smoktunowicz, Kuba Wojewódzki, Krystyna Kofta, Agata Passent, Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Małgorzata Foremniak), którym, tak, jak redakcji zależy, aby jak najwięcej ludzi w naszym kraju zrozumiało, że rak nie znaczy wyrok. To choroba, z którą trzeba walczyć i z którą można wygrać, a co ważniejsze nie wolno wstydzić się o niej mówić!

Różowa bransoletka magazynu 'Twój Styl'  nie jest zwykłym gadgetem z banalnym hasełkiem, ale przypomnieniem, że w walce z chorobą bardzo dużo zależy od nas samych.

Redakcja zaangażowała się w pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują : 50 tysięcy złotych przeznaczonych zostanie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla kobiet po mastektomii. Dzięki tej kwocie Sanatorium Elektron w Ustroniu, w którym działa oddział rehabilitacyjny dla kobiet po mastektomii zakupi m.in. aparat do sekwencyjnego masażu uciskowego, wannę do automatycznego masażu podwodnego oraz wannę do kąpieli wirowych kończyn górnych.

Oprócz tego magazyn 'Twój Styl'  zamieszcza, jak co roku, kupony zniżkowe na badania (mammografię, cytologię i obecność HPV, czyli brodawczaka ludzkiego, który jest przyczyną raka szyjki macicy) w 80 placówkach w 40 miastach na terenie całej Polski. W tym roku w akcji weźmie udział dwa razy więcej placówek niż w zeszłym roku.
Partnerem akcji jest Este'e Lauder.

Także razem z Este'e Lauder i Zakładem Rehabilitacji Centrum Onkologii 'Twój Styl' zaprasza na kolejną edycję psychologicznych Warsztatów Zdrowego Myślenia, w ramach których czytelniczki poznają racjonalną terapię zachowań. Czytelniczki, które dowiedziały się, że mają nowotwór, będą mogły wziąć udział, razem z osobą towarzyszącą, we wspierających warsztatach psychologicznych.

Numer październikowy magazynu 'Twój Styl' w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy i w cenie 8,90 będzie promowany w telewizji (TVP1, TVP2, TVN, Polsat), radiu Zet i wybranych czasopismach Wydawnictwa Bauer. Specjalny spot telewizyjny został przygotowany przez Happy Hours, za zakup mediów odpowiada Mediaedge:Cia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Twój Styl' walczy z rakiem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl