SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Twoja twarz brzmi znajomo 18” w Polsacie już wiosną 2023 r. Co z nowym talent-show „Starstruck”?

Telewizja Polsat 18. edycję rozrywkowego programu „Twoja twarz brzmi znajomo” pokaże nie jesienią przyszłego roku, jak wcześniej planowano a wiosną - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Nie wiadomo, kiedy do ramówki stacji trafi nowy talent-show „Starstruck”.

Jury „Twoja twarz brzmi znajomo 17”; fot. Polsat Article

„Twoja twarz brzmi znajomo” to widowisko produkowane przez Endemol Shine Polska, w którym gwiazdy wcielają się w znanych wykonawców muzycznych, naśladując nie tylko ich śpiew, ale też ruch sceniczny.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Aktualnie Polsat emituje 17. odsłonę widowiska. Według pierwotnych planów stacja „Twoja twarz brzmi znajomo 18” miała pokazać jesienią 2023 roku, a wiosną przyszłego roku pokazać nowy talent-show „Starstruck”.

Portal Wirtualnemedia.pl ustalił, że „Twoja twarz brzmi znajomo 18” do ramówki Polsatu trafi jednak wiosną 2023 roku. Show najprawdopodobniej bez zmian będzie nadawany w piątkowym prime, ale finalna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Nie wiadomo, czy zmiany czekają jury i gospodarzy kolejnego sezonu.

Kiedy premiera talent-show „Starstruck”?

Nadal nie wiadomo też, kiedy do ramówki stacji trafi nowy talent-show „Starstruck”, którego formuła jest zbliżona do „Twoja twarz brzmi znajomo” (oba projekty różnią się tylko tym, że w „Starstruck” występują zwykli uczestnicy, a w „Twoja twarz brzmi znajomo” są to gwiazdy). Raczej nie stanie się to wiosną 2023 roku jak wstępnie planowano.

„Twoja twarz brzmi znajomo 17” ogląda 1,29 mln widzów

Polsat 17. sezon „Twoja twarz brzmi znajomo” w jesiennej ramówce pokazuje w piątki o godz. 20.05, począwszy od 2 września br. Średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków programu (pokazanych do 16 września) wyniosła 1,29 mln widzów, co przełożyło się na 10,76 proc. udziału stacji w rynku wśród wszystkich widzów, 9,41 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i również 9,41 proc. w grupie 16-59.

W 17. edycji programu występują: Ewa Błachnio, Robert Szpręgiel, Katarzyna Ucherska, Janusz Radek, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Katarzyna Wilk i Michał Milowicz.

Jurorami są Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Robert Janowski (który względem poprzedniej edycji zastąpi Krzysztofa Cugowskiego), a gospodarzami - Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 8,19 proc.

Dołącz do dyskusji: „Twoja twarz brzmi znajomo 18” w Polsacie już wiosną 2023 r. Co z nowym talent-show „Starstruck”?

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sama985
Zarżnęli ten format zbyt częstymi emisjami - jak swego czasu Must Be The Music.
33 4
odpowiedź
User
hmm
Kończcie tę szmirę. Z edycji na edycję jest coraz gorzej. Wypalony ex gwiazdor tvp pan Melodia Janowski który był jednym z najslabszych finalistów TTBZ obok Mazurka i Kasprzykowskiego. Do tego zalosne suchary Gąsowskiego odczytywane z promptera.
26 9
odpowiedź
User
m.
A obsada będzie jeszcze bardziej anonimowa, widać że już resztkami sił ciągną. Program ten się skończył, odkąd przeniesiono go na piątek.
17 4
odpowiedź