SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Twożywo, Dentsu X, Aplan Media w przetargu reklamowym Banku Gospodarstwa Krajowego

Pięć agencji złożyło oferty w przetargu Banku Gospodarstwa Krajowego na obsługę reklamową - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Są wśród nich m.in. agencja Twożywo, Dentsu X i Aplan Media.

Article

Przetarg BGK dotyczy wyboru agencji reklamowej do obsługi działań promocyjno-reklamowych banku. Trwa od początku listopada br., a wybrana w nim agencja będzie pracować dla instytucji przez rok. Bank dopuszcza możliwość przedłużenia współpracy o kolejne trzy lata.

Oferty w postępowaniu złożyły agencje: Twożywo, Dentsu X, Art Group, Hackett Hamilton i Aplan Media.

Budżet, jaki na obsługę reklamową planuje przeznaczyć bank wynosi łącznie 14,76 mln zł. Z tego 3,69 mln zł dotyczy budżetu przy współpracy przez rok, a 11,07 mln zł - przez kolejne trzy lata.

Do zadań wybranej agencji będzie należało przygotowanie i realizacja strategii współpracy reklamowej z influencerami. Agencja zajmie się także tworzeniem strategii i kampanii produktowych, programowych i wizerunkowych, współpracą z domem mediowym obsługującym BGK, tworzeniem reklam ATL i digital oraz innymi działaniami promocyjnymi (projektowanie, tworzenie i opracowywanie projektów materiałów reklamowych i promocyjnych BTL, tworzenie projektów graficznych tych materiałów, opracowanie plakatów, broszur itp.).

To już kolejny przetarg na agencję reklamową ogłaszany przez BGK. W maju Bank Gospodarstwa Krajowego w przetargu na kompleksową obsługę reklamową wybrał Red8 Advertising. Agencja .bringMore wniosła jednak odwołanie od rozstrzygnięcia, wskazując na konflikt interesów członków komisji przetargowej, którzy wcześniej z agencją Red8 współpracowali w strukturze Orlenu.

Przetarg reklamowy ze stycznia 2020 roku został zawieszony z powodu pandemii koronawirusa.

BGK rozpoczął kilka dni temu przetarg na obsługę mediową. Budżet to 20 mln zł netto.

 

Dołącz do dyskusji: Twożywo, Dentsu X, Aplan Media w przetargu reklamowym Banku Gospodarstwa Krajowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl