SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tytuły Marquarda z prezentami

W lutym, na rynku, ukażą się trzy magazyny wydawane przez Marquard Media Polska, które przygotowały superprezenty dla swoich czytelników

Cosmopolitan, magazyn dla kobiet, otwarcie mówiący o seksie, postanowił złamać kolejny stereotyp i przeciwstawić się zasadzie pokazywania pięknych, nagich ciał jedynie w męskich magazynach. Dlatego właśnie w marcowym numerze czytelniczki znajdą fantastyczną rozkładówkę z rozebranym, przystojnym mężczyzną. Dodatkowo czytelniczki dostaną w prezencie prezerwatywę Pepino, zgodnie z ideą Cosmo, iż seks powinien być przede wszystkim bezpieczny. Marcowy numer Cosmopolitan pojawi się na rynku 13 lutego. Cena i nakład magazynu nie ulegną zmianie.

Innym tytułem, który postanowił obdarować swoich czytelników atrakcyjnym prezentem, jest magazyn o podróżach Voyage. Pismo, po raz pierwszy, postanowiło dołączyć film DVD - "Cube". Płyta z filmem zostanie dołączona do całego nakładu pisma ( na rynku 20 lutego) a cena egzemplarzowa wyniesie 11,99 zł. Wydanie promowane będzie na citylightach przystankowych oraz w prasie (Wysokie Obcasy, Newsweek, Profit, Playboy, CKM).

Również magazyn Shape, dla wiernych czytelniczek magazynu, przygotował pachnącą niespodziankę. Wraz z najnowszym numerem pisma, czytelniczki otrzymają mydło w płynie St. Ives (150 ml) o różnych zapachach. Produkt zostanie dołączony do marcowego wydania, które ukaże się na rynku 27 lutego. Nakład Shape'a wyniesie 50 000 egzemplarzy, zaś cena 7,50 zł.

Numer z dodatkiem wspierany będzie kampanią reklamową na citylightach przystankowych w Warszawie, w prasie: Olivii, Wysokich Obcasach, Poradniku Domowym, Cosmopolitan oraz w mailingu kierowanym do uczestników konwencji fitness Nike Body Jam.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tytuły Marquarda z prezentami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl