SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TZF Polfa odpowiada za dezynfekcję na stadionach Ekstraklasy

Producent leków TZF Polfa został partnerem profesjonalnej dezynfekcji rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Article

W ramach podpisanej umowy, TZF Polfa w trwającym sezonie wyposaży wszystkie kluby oraz ligową spółkę w bezdotykowe dyspensery oraz płyny dezynfekujące ręce marki Trisept MAX w zamian za świadczenia promocyjne.

W ramach współpracy podjętej z Ekstraklasą każdy z szesnastu klubów otrzyma po dwa bezdotykowe dyspensery z przeznaczeniem dla piłkarzy oraz pozostałych członków drużyn. Oba z nich mają się znaleźć bezpośrednio przy wyjściu drużyn z tunelu na boisko.

TZF Polfa szerzy nawyk szczególnego dbania o nierozprzestrzenianie się wirusów i bakterii jako bazę codziennego bezpieczeństwa. W ramach umowy z Ekstraklasą, materiały edukacyjne firmy będą pojawiać się w kanałach komunikacji klubów i PKO Bank Polski Ekstraklasy. Powstaną także relacje filmowe z użytkowania produktu Trisept MAX na stadionach.

Ekstraklasa wraca w nowym reżimie sanitarnym

Ekstraklasa we współpracy z PZPN przygotowała szczegółowy plan powrotu do rozgrywek, który został zatwierdzony przez rząd i zakłada wznowienie ligi 29 maja (piątek).

Jednym z wymogów bezpieczeństwa, określonym w przyjętych procedurach, jest regularna dezynfekcja rąk, która obejmuje wszystkich przebywających w strefie zero, w tym piłkarzy i sztaby szkoleniowe oraz zespół Ekstraklasa Live Park odpowiedzialny za realizację transmisji telewizyjnych.

W nowym reżimie sanitarnym stadiony będą podzielone na strefy. Osoby z identyfikatorami przyporządkowującymi ich do danego obszaru nie będą mogły przemieszczać się do innego sektora. Konferencje prasowe po meczu zostaną zamknięte dla mediów zewnętrznych i będą odbywały się w formie przekazu telewizyjnego, z możliwością zadawania pytań przez dziennikarzy za pośrednictwem rzeczników prasowych klubów.

Kluczowym miejscem na każdym obiekcie będzie "strefa zero", w której przebywać będą jedynie te osoby, które przeszły wcześniej izolację i zostały przebadane na obecność koronawirusa.

Dołącz do dyskusji: TZF Polfa odpowiada za dezynfekcję na stadionach Ekstraklasy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl