“Ukryta prawda” chętniej oglądana niż programy sądowe

Nowy serial paradokumentalny TVN “Ukryta prawda” po pięciu odcinkach gromadzi średnio 2,54 mln widzów. To więcej niż stacja osiągała w tym paśmie rok wcześniej. Produkcja daje TVN drugie miejsce w rynku - liderem TVP1.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

“Ukryta prawda” nadawana jest w TVN w dni powszednie o 16.55 od 13 lutego br. Pierwsze pięć odcinków serialu zanotowało 20,50 proc. udziału w rynku w grupie 4+ i 19,95 proc. w 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla portalu Wirtualnemedia.pl. W analogicznym okresie ub.r. TVN w tym paśmie miał 18,50 proc. udziału w grupie 4+ i 15,24 proc. w 16-49. Stacja nadawała wtedy formaty z gatunku court-show “Sędzia Anna Maria Wesołowska” i “Sąd rodzinny”.

Telewizja TVN w paśmie emisji “Ukrytej prawdy” zajmuje drugie miejsce w grupie 4+, ustępując tylko Jedynce, emitującej wtedy “Teleexpress” i “Galerię”, co daje jej 28,17 proc. udziału. Za TVN, na trzecim miejscu, znajduje się Polsat. Nadaje on w tym czasie także serial paradokumentalny - “Dlaczego ja?”, ale są to na razie powtórki. Jego udział wynosi 17,83 proc. Czwartą pozycję z wynikiem na poziomie 7,05 proc. zajmuje TVP2. Natomiast w grupie komercyjnej liderem także jest TVP1, ale drugi jest Polsat, który ma 19,97 proc. udziału i minimalnie wygrywa z TVN.

grafika

Z danych telemetrycznych wynika, że serial śledzą głównie kobiety (stanowią dwie trzecie widowni), widzowie po pięćdziesiątce, mieszkańcy małych i średnich miast oraz osoby z wykształceniem podstawowym.

“Ukryta prawda” to format z gatunku scripted docu, który w realistyczny sposób przedstawia historie z życia wzięte. W każdym odcinku prezentowana jest inna opowieść. W rolę bohaterów “Ukrytej prawdy” wcielają się aktorzy amatorzy, a za produkcję wykonawczą odpowiada Constantin Entertainment. Serial powstaje na licencji niemieckiego formatu „Family Stories”.   >>> Gwiazdy TVN na wielkiej domówce w spocie wizerunkowym (wideo)

Widownia “Ukrytej prawdy” odcinek po odcinku

Oglądalność konkurencji w czasie emisji serialu

Profil widowni “Ukrytej prawdy”

 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Zmarł wieloletni redaktor "Faktu"

Zmarł wieloletni redaktor "Faktu"

Tylu widzów oglądało show Małgorzaty Rozenek-Majdan o metamorfozach

Tylu widzów oglądało show Małgorzaty Rozenek-Majdan o metamorfozach

Sony zapowiada "kinową" transmisję 4K z Watykanu w święta

Sony zapowiada "kinową" transmisję 4K z Watykanu w święta

Wigilijne kolędowanie na ekranie. Co przygotowały największe stacje?

Wigilijne kolędowanie na ekranie. Co przygotowały największe stacje?

Pierwsza strategia ESG w historii PFR. Jan Domanik, CSO PFR: Inwestujemy dla przyszłych pokoleń
Materiał reklamowy

Pierwsza strategia ESG w historii PFR. Jan Domanik, CSO PFR: Inwestujemy dla przyszłych pokoleń

TVP znów z zaległościami wobec ZAiKS. "Należności sięgają dziesiątek milionów złotych" [TYLKO U NAS]

TVP znów z zaległościami wobec ZAiKS. "Należności sięgają dziesiątek milionów złotych" [TYLKO U NAS]