SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

UM wdraża Futureproof

Sieć domów mediowych UM, należąca do grupy Mediabrands, wdraża nowy system planowania komunikacji - Futureproof.

fot. Shutterstock.comArticle

Nowa koncepcja ma opierać się na myśleniu o sytuacji marki w przyszłości, w przeciwieństwie do skupiania się głównie na planowaniu obejmującym bieżącą ocenę rynku i pozycji brandu.

Jak podano w komunikacie "Futureproof bazuje na dogłębnej diagnozie tego, jak marki funkcjonują  obecnie w całym ekosystemie komunikacji oraz dopasowanym modelu współpracy, obejmującym plany mediowe, narzędzia oraz metodologie, które pozwalają realizować obraną strategię wzrostu biznesowego w średnim i długim okresie".

- Futureproof to planowanie transformacji i sposobów adaptacji. Toczymy z klientami dyskusje o przyszłości ich biznesów, roli konsumentów oraz o tym, jak najlepiej przygotować się do zmian. Dotykamy różnych tematów, które uznajemy za czynniki kluczowe lub krytyczne dla wzrostu ich marek w perspektywie dłuższej niż najbliższy rok fiskalny. Projektowanie strategii oraz koncepcji komunikacyjnych to proces ciągły, który powinien wybiegać w przyszłość i być przygotowany na nieuchronne zmiany. Myślimy o strategii, platformie komunikacji oraz zasobach, które mają je realizować, jako o jednym systemie, który podlega bieżącemu pomiarowi, optymalizacji i adaptacji - mówi Sebastian Szysz, dtrategy director UM Poland. - Kluczem do sukcesu przyszłej komunikacji jest jej ciągłe dopasowanie do potrzeb konsumenta. Wykorzystując nasze metody pracy oraz narzędzia sprawiamy, że proces ten jest szybki i policzalny.

Nowe podejście Futureproof już jest wykorzystywane w bieżącej pracy agencji UM. Niedawno zostało zastosowane podczas przetargu na obsługę mediową Hondy, którą ostatecznie wygrała sieć UM. Globalnie wykorzystywane jest także przy współpracy z m.in. J&J, a w Polsce - z Nestle i MediaMarkt.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: UM wdraża Futureproof

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl