SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Universum dołącza do IAA

Lider rynku wielkiego formatu w Polsce, Universum Promotion Group, dołączył do grona Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy w Polsce (IAA).

- Przyjęcie do IAA oraz podpisanie partnerskiej umowy z AMS-em to kolejny etap w realizacji przemyślanej strategii naszej firmy. Cieszymy się, że dołączamy do jednej z największych organizacji działających w Polsce i na świecie. Chcemy być aktywnym uczestnikiem Stowarzyszenia. Mamy już kilka pomysłów, które chcielibyśmy realizować w ramach IAA, a które będą kolejnym dowodem potwierdzającym wiarygodność i etykę naszych działań na rynku reklamowym – powiedział Marek Nowaczyk, członek zarządu Universum Promotion Group.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy w Polsce jest jedyną organizacją w kraju zrzeszającą twórców reklam, reklamodawców i media. Oddziały IAA (obecnie na całym świecie jest ok. 100) tworzą w poszczególnych państwach własne programy, promując odpowiedzialność reklamy i broniąc swobody komunikacji marketingowej. Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy w Polsce powstało w 1993 roku.
 
Universum Promotion Group to największa firma w kraju specjalizująca się w reklamie wielkoformatowej. W swojej ofercie posiada podświetlane, naścienne nośniki reklamowe o formacie od 100 do ponad 1000 m2 zlokalizowane w centrach największych polskich miast. Na rynku istnieje od ponad 6 lat. Prócz sprzedaży powierzchni reklamowych zajmuje się planowaniem kampanii, produkcją grafik winylowych, montażem i demontażem ekspozycji oraz monitoringiem i obsługą nośników podczas trwania działań promocyjnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Universum dołącza do IAA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl