SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

UPS w Pekinie

UPS został Oficjalnym Sponsorem Igrzysk Olimpijskich 2008 w Pekinie w zakresie Logistyki i Przesyłek Ekspresowych.

Firma będzie mogła utrzymać w ten sposób swoją szybko rosnącą pozycję w Chinach.

Umowa została podpisana w Pekinie, 27 lipca, podczas ceremonii, której gospodarzem był Pekiński Komitet Organizacyjny XXIX Igrzysk Olimpijskich (The Beijing Organizing Committee for the Games of the XXIX Olympiad - BOCOG).

Zgodnie z umową, UPS zapewni Komitetowi obsługę w zakresie doradztwa i zarządzania logistycznego oraz wesprze Komitet w opracowaniu i realizacji logistycznego planu operacyjnego dla Igrzysk Olimpijskich 2008 w Pekinie. UPS będzie także świadczyć usługi ekspresowe podczas Igrzysk.

Umowa z Komitetem została sporządzona z myślą o Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich 2008 w Pekinie. UPS zapewni także obsługę logistyczną Chińskiemu Komitetowi Olimpijskiemu oraz chińskiej kadrze olimpijskiej, startującej w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2006 oraz Igrzyskach 2008 w Pekinie.
 
"Naszym celem jest osiągnięcie wiodącej pozycji wśród światowych firm, doręczających przesyłki i oferujących usługi logistyczne na terenie Chin", powiedział David Abney, Prezes UPS International. "Sponsoring Igrzysk jest kolejnym ważnym krokiem w kierunku wzmocnienia pozycji naszej marki na jednym z najszybciej rozwijających się rynków na świecie."

"W obliczu szybkiego wzrostu i ciągłego rozwoju chińskiego rynku sportowego wierzymy, że sponsorowanie Igrzysk Olimpijskich 2008 w Pekinie przez UPS pozwoli na większy niż dotychczas wkład w rozwój Ruchu Olimpijskiego i sportu w Chinach. Nasza współpraca stworzy również większą przestrzeń dla rozwoju UPS i dodatkowe perspektywy dla firmy", powiedział Wang Wei, Wiceprezes Wykonawczy i Sekretarz Generalny Komitetu.

"Z niecierpliwością oczekujemy przyjaznej i obustronnej współpracy z UPS", dodał Wang.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: UPS w Pekinie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl