SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Urodziny Radia PLUS Gdańsk

We wrześniu Radio PLUS obchodzi X urodziny

Radio PLUS powstało we wrześniu 1992 roku jako pierwsza prywatna stacja radiowa na Wybrzeżu.

Od samego początku zajęło czołowe miejsce na rynku Trójmiejskim zjednując sobie wielu słuchaczy i na stałe wpisując się w medialny krajobraz regionu. Zupełnie nowa, do tej pory niespotykana forma, młodzi pracownicy, szybko i efektywnie działająca firma reklamowa obsługująca radio, zapracowały na spektakularny sukces, tworząc nową i do tej pory niespotykaną formułę radia katolickiego.

Radio Plus nadal odnosi sukcesy na różnych polach. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku reklamowym. Z dużym powodzeniem organizuje wiele akcji charytatywnych i społecznych pod hasłem Radio PLUS Pomoc.Radio PLUS nadaje swój program w promieniu 150-ciu kilometrów.

Od sierpnia 1998 roku Radio PLUS Gdańsk stanowi część sieci radiowej PLUS, która obejmuje ponad dwadzieścia stacji radiowych w Polsce i stale się rozwija.

Obchody rocznicowe rozpoczną się 4 września 2002r. uroczystą Mszą Świętą w Katedrze Oliwskiej celebrowana przez jego Ekscelencję Ks. Arcybiskupa Tadeusza Gocłowskiego. Specjalnie na X Rocznicę Radia PLUS Gdańsk urodzinowe "Sto lat" wspólnie zaśpiewa trzech trójmiejskich tenorów - Prezydenci Gdańska, Sopotu i Gdyni.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Urodziny Radia PLUS Gdańsk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl