SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Value Media razem z Intermedia Group uruchomił biuro na Węgrzech

Dom mediowy Value Media (należący do Group One) we współpracy z węgierskim domem mediowym Intermedia Group założył spółkę Value Media Hungary. W jej zarządzie są Jakub Potrzebowski z Group One i Orsolya Toth z Intermedia Group.

Od lewej: Maciej Hutyra, Orsolya Toth i Jakub PotrzebowskiArticle

- Do nowej struktury zespół Value Media wniesie przede wszystkim silne kompetencje digitalowe, które stały się naszą wizytówką w Polsce. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować węgierskim klientom zupełnie nową jakość - zapowiada Kamil Wiszowaty, managing director Value Media. - Węgierski rynek internetowy jest słabiej rozwinięty niż polski i ma ogromny potencjał wzrostowy - dodaje Maciej Hutyra, founding partner Group One.

- Dla IMG nawiązanie współpracy z Group One otwiera zupełnie nowy rozdział. Węgierski rynek digitalowy dynamicznie się rozwija, a co za tym idzie rosną oczekiwania klientów. Dzięki Value Media zyskujemy know-how i doświadczenie wysokiej klasy ekspertów. Cieszę się, że będziemy mogli wspólnie stworzyć międzynarodowy zespół i zapewnić kompleksowe wsparcie w działaniach online obecnym i przyszłym klientom - dodaje Orsolya Toth, CEO Intermedia Group.

W zarządzie nowej spółki zasiadają Orsolya Toth i Jakub Potrzebowski, founding parter Group One. W działania operacyjne jest zaangażowanych po kilkanaście osób z Value Media i Intermedia Group.

W marcu ub.r. należąca do Group One agencja reklamowa Gong otworzyła biuro w Holandii.

Dołącz do dyskusji: Value Media razem z Intermedia Group uruchomił biuro na Węgrzech

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kikbak
To już nie Cypr?
odpowiedź