SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Value Media ma nową umowę z TVP

Agencja mediowa Value Media (Group One) wygrała przetarg Telewizji Polskiej na planowanie i zakup mediów do jej kampanii. Oznacza to kontynuowanie dotychczasowej współpracy z publicznym nadawcą. Budżet, którego obsługą się zajmie wynosi ponad 35 mln zł.

fot. akpaArticle

Value Media w przetargu pokonała dwie konkurencyjne agencje: Arena Media (Havas Media Group) i Sigmę Bis (wspólna agencja mediowa PKN Orlen i PZU).

Oferta Value Media z ceną 35 055 000 zł zdobyła 98,02 pkt, oferta Arena Media z ceną 35 041 470 zł - 92,81 pkt, a oferta Sigma Bis z ceną 35 055 000 zł - 92,47 pkt.

Wygrana Value Media oznacza kontynuację dotychczasowej współpracy z TVP - agencja ta zajmowała się planowaniem i zakupem mediów do końca kwietnia br. - wtedy bowiem wygasła umowa zawarta po wygranym przez Value Media przetargu.

Nowa umowa zostanie zawarta na rok. Budżet, jaki nadawca w tym okresie przeznaczy na komunikację w mediach, wynosi 35,055 mln zł.

Na kwotę tę składają się koszty zewnętrznego wykonania usług, w wysokości nie wyższej niż 27,67 mln zł oraz wynagrodzenie agencji z tytułu świadczenia usług (suma zryczałtowanego wynagrodzenia oraz dodatkowej premii pieniężnej) będące iloczynem miesięcznego wynagrodzenia agencji oraz 12 miesięcy obowiązywania umowy, w wysokości nie wyższej niż 830 tys. zł netto.

Nadawca wymagał od uczestniczących w przetargu agencji zaoferowania opustów na poziomach nie niższych niż: 90 proc. dla kampanii w radiu, 91 proc. dla kampanii w prasie, 91 proc. dla kampanii w kinach oraz 92,88 proc. dla kampanii w internecie-display.

Dołącz do dyskusji: Value Media ma nową umowę z TVP

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pln
O to klaps w twarz dla sigmy spółki córki Orlenu. Tvp wolała dom mediowy z rynku. Brawo
odpowiedź
User
kjk
ile wynosi ........ ?
odpowiedź
User
huuu
zabawne włascicieli i ich zony prywatnie klasza PO Trzaskowskiemu i bardzo nielubia PIS
odpowiedź