SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Spółka Video Intelligence otwiera biuro w Polsce. Na jego czele Tomasz Musiał

Szwajcarska firma Video Intelligence, dostarczająca kontekstowe rozwiązanie wideo, otwiera w Warszawie biuro dla regionu Europy Środkowej i Wschodniej (CEE). Kieruje nim Tomasz Musiał.

Article

Szwajcarska firma Video Intelligence dostarcza rozwiązanie dopasowujące kontekstowo treści wideo i reklamy in-stream oraz out-stream do stron wydawców. Oferuje player wideo wraz z wysokiej jakości contentem, który dopasowuje kontekstowo treści i reklamy do stron wydawców. Player oraz content są bezpłatne dla wydawców, a jego monetyzacja możliwa za pomocą własnych lub zewnętrznych platform.

Video Intelligence z biurem w Polsce

Firma wzmacnia swoją europejską obecność. Biuro w Warszawie na region CEE jest kolejnym odziałem firmy po DACH, UK, USA, Skandynawii, Meksyku oraz APAC.

Za ekspansję marki w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej odpowiada Tomasz Musiał, który wcześniej prowadził polski oddział Smart oraz rozwijał międzynarodową ofertę Waytogrow i Grupy Netsprint.

- Jesteśmy podekscytowani dalszym rozwojem naszej europejskiej działalności oraz otwarciem polskiego biura i wzmocnieniem pozycji w regionie CEE z obecnymi już zespołami w Rumunii i na Ukrainie. Kontekstowe wideo bardzo szybko się rozwija, wierzymy więc, iż nadszedł czas, aby wydawcy wykorzystali nadchodzące zmiany na swoją korzyść - komentuje Kai Henniges, CEO Video Intelligence.

Spółka, wykorzystując machine learning, pracuje dla ponad 1000 wydawców internetowych i 200 twórców wideo,

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Spółka Video Intelligence otwiera biuro w Polsce. Na jego czele Tomasz Musiał

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl