SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Volvo znów otwiera wypożyczalnię choinek

Wzorem lat poprzednich Volvo i w tym roku oferuje klientom możliwość wypożyczenia choinki na święta. Od 17 grudnia drzewka będzie można wypożyczać w salonach w całej Polsce.

To już czwarty rok, w którym firma Volvo Car Poland zachęca do zwrócenia uwagi na środowisko naturalne w akcji "Wypożyczalnia Choinek".

W dniach 17-19 grudnia w autoryzowanych salonach Volvo czekać będzie 1300 drzewek. Zwrócone po świętach choinki zostaną z powrotem zasadzone, a marka Volvo zobowiązała się do ufundowania 10 drzewek za każde wypożyczone.

W zeszłym roku marka zasadziła drzewka w okolicach Doliny Chochołowskiej - miejscu, które ucierpiało wskutek zniszczeń dokonanych przez wiatr halny. W 2018 roku na terenie prywatnym w Nadleśnictwie Cewice powstał las, obok terenów zniszczonych podczas huraganu stulecia.

Jak korzystać z Wypożyczalni Choinek Volvo

Aby wypożyczyć choinkę, należy wznieść kaucję za wypożyczenie w wysokości 75 zł, co stanowi zobowiązanie do dbania o drzewko i zwrócenia go do ponownego zasadzenia w szkółce. Nie trzeba być klientem ani użytkownikiem Volvo. Akcja skierowana jest do wszystkich.

Drzewko należy zwrócić najpóźniej do 8 stycznia 2021 roku do salonu Volvo, z którego się je odbierało.

Dołącz do dyskusji: Volvo znów otwiera wypożyczalnię choinek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl