SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W Australii i Wielkiej Brytanii można na Walentynki nazwać zwierzęta w ZOO imionami eks partnerów

Ogrody zoologiczne w Wielkiej Brytanii i w Australii organizują z okazji zbliżających się Walentynek dedykowane akcje. W ich ramach umożliwiają nazwanie karaluchów i węży imionami byłych partnerów.

Article

W Wielkiej Brytanii akcję prowadzi ZOO Hemsley Conservation Centre. Po dokonaniu symbolicznej wpłaty zainteresowane osoby mogą nazwać karalucha imieniem swojego byłego partnera lub byłej partnerki.

Imiona te nie zostaną umieszczone w ogrodzie na stałe, a jedynie w czasie trwania akcji - zostaną  wyświetlone na tablicy tuż przed wejściem do budynku, w którym znajdują się terraria.

Pieniądze z akcji mają zasilić budżet projektów realizowanych pOgrody zoologiczne w Wielkiej Brytanii i w Australii organizują z okazji zbliżających się Walentynek dedykowane akcje. W ich ramach umożliwiają nazwanie karaluchów i węży imionami byłych partnerów.rzez ZOO.

Z kolei ZOO w Sydney zachęca gości ogrodu, by w związku z Walentynkami przyłączyli się do zabawy, której głównym elementem jest konkurs. Nagrodą główną w nim jest prawo do nazwania bardzo jadowitego węża imieniem byłej miłości.

Uczestnik zabawy najpierw ma wpłacić określoną, niewielką kwotę na rzecz ZOO, potem uzasadnić, dlaczego eks partner/ partnerka zasługuje na to, by jego imieniem nazwać jadowitego węża.

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, musi najpierw przekazać drobną sumę na rzecz zoo. Następnie powinien wyjaśnić, dlaczego były bądź była zasługują na takie wyróżnienie.

Jeśli przekona jurorów, gad otrzyma imię byłego partnera lub partnerki. Dodatkowo zwycięzca zabawy otrzyma bilet uprawniający do odwiedzania tego węża przez rok. Finał konkursu odbędzie się w Walentynki 14 lutego br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: W Australii i Wielkiej Brytanii można na Walentynki nazwać zwierzęta w ZOO imionami eks partnerów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl