SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski będą prowadzili „W kontrze” w TVP Info, znika Magdalena Ogórek

Od najbliższego weekendu magazyn „W kontrze” w TVP Info prowadzić będą Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski, na przemian z Agnieszką Oszczyk i Jarosławem Jakimowiczem. Z programu znika Magdalena Ogórek - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski na planie programu "W kontrze" w TVP Info Article

O tym, że w TVP Info trwają prace nad odświeżeniem formuły magazynu „W kontrze”, pisaliśmy kilka dni temu.  Wówczas rozważano powrót Ogórek do programu, ale z innym partnerem.

Nieoficjalnie wiemy, że tak się nie stanie. - Kto się nie rozwija, ten skazany jest na porażkę. Dlatego pracujemy nad rozwojem formuły „W kontrze” i poszerzeniem grona prowadzących - mówił nam w połowie stycznia Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Zaznaczył, że TVP Info pracuje nad nowym programem z udziałem Magdaleny Ogórek.

- Będzie to program codzienny i bardzo angażujący, stąd rozważane jest w ogóle odejście redaktor Ogórek z "W kontrze" - Dodał szef TAI. Według naszych ustaleń nowy program z Magdaleną Ogórek ma pojawić się na antenie wiosną.

Łukasz Sobolewski i Katarzyna Ciepielewska w TVP Info i radiowej Trójce

Nowi prowadzący mają już swój wspólny program na antenie radiowej Trójki. Od października ub.r. Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski prowadzą tam audycjęOna, on i pewien bardzo wyjątkowy gość” emitowaną w niedzielę w godz. 11-13.

Łukasz Sobolewski współpracuje z Trójką od czerwca ub.r., dołączył wtedy do prowadzących poranne pasmo „Pora na Trójkę”. Od września 2016 roku jest związany z Polskim Radiem 24 (jest gospodarzem wywiadów politycznych, m.in. z cyklu „Temat dnia”), a od maja 2017 roku - z TVP Info (prowadzi tam głównie pasma informacyjno-publicystyczne). Wcześniej przez ponad trzy lata pracował w Telewizji Republika, gdzie m.in. prowadził program informacyjny „Dzisiaj”. Ponadto był szefem redakcji informacji i publicystyki Telewizji TVR, pracował w Telewizji Puls (prowadził programy „Puls Kultury” i „Wszystkie słowa dozwolone”) oraz był prezenterem w Radiu Kolor, Radiu Eska oraz Radiu ReJa.

Z kolei Katarzyna Ciepielewska z Telewizją Polską jest związana od 13 lat. Przez lata była prezenterką pogody, a od kilku lat prowadzi w TVP Info serwisy informacyjne.

W sezonie 2021/2022 magazyn „W kontrze” (prowadzony jeszcze wówczas przez Magdalenę Ogórek i Jarosława Jakimowicza) śledzi średnio 341 tys. widzów, o 6 tys. osób więcej niż rok wcześniej - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl. Najpopularniejsze wydanie audycji w analizowanym okresie wyemitowane zostało 14 listopada ub.r. - obejrzało je 510 tys. widzów.

Według danych Nielsen Audience Measurement w grudniu br. średnia widownia minutowa TVP Info wynosiła 266 960 widzów, a udział w rynku oglądalności - 4,11 proc., po wzroście o 14,2 proc. rok do roku.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski będą prowadzili „W kontrze” w TVP Info, znika Magdalena Ogórek

35 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gie
Pani Ciepielewska przez lata była pogodynką. Jakie ona ma wykształcenie? Na Linkedin jej nie widzę.
45 12
odpowiedź
User
Zenon Bombalina
Magda ma nosa do koniunktury i zauważyła że łajba zaczyna powoli nabierać wody.
54 7
odpowiedź
User
Pawel
Czekam na ten duet,bo lubię WK.
12 34
odpowiedź