SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W kwietniu ruszy przetarg na obsługę marketingową Funduszu Sprawiedliwości

25 kwietnia ma zostać ogłoszony przez Ministerstwo Sprawiedliwości przetarg na kompleksową obsługę reklamową Funduszu Sprawiedliwości - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Zbigniew Ziobro (screen: YouTube/ Ministerstwo Sprawiedliwości)Article

Przetarg będzie dotyczyć kompleksowej obsługi kampanii informacyjno-edukacyjnych, działań promocyjno-marketingowych, działań medialnych i działań z zakresu PR Funduszu Sprawiedliwości.

Resort planuje w jego ramach zawrzeć umowy ramowe na takie usługi, jak obsługa działań informacyjno–edukacyjnych Funduszu Sprawiedliwości polegających na opracowaniu, przygotowaniu i przeprowadzeniu kampanii medialnych, akcji promocyjnych, akcji marketingowych, działań PR Funduszu Sprawiedliwości; zlecenie opracowania, przygotowania i przeprowadzenia kampanii społecznych i akcji informacyjno–edukacyjnych oraz opracowanie, druk i dystrybucję materiałów promocyjnych oraz zlecenie produkcji treści audiowizualnych, kontentu redakcyjnego i innych treści w formie pozwalającej na publikację u wybranych wydawców, dostawców treści audiowizualnych lub radiowych treści medialnych związanych z bieżącą działalnością Funduszu Sprawiedliwości.

O wyborze zwycięzców zdecydują: koncepcja kreatywna prowadzonych działań (waga:20), koncepcja strategii mediowej (waga: 20), doświadczenie potencjału kadrowego (waga:10) i cena (waga:50).

Ministerstwo Sprawiedliwości planuje zawrzeć umowy ramowe na okres 24 miesięcy i wybrać do współpracy maksymalnie 4 agencje.

Obecnie obsługą reklamową Funduszu Sprawiedliwości zajmują się: Sigma Bis (wspólna agencja mediowa PKN Orlen i PZU), Euvic Media, Pro Polska i Uniqom.

Dołącz do dyskusji: W kwietniu ruszy przetarg na obsługę marketingową Funduszu Sprawiedliwości

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Olhydra
Będą reklamować jak wyprowadzać kasę bokiem do swoich pociotkow?? Bo ten fundusz to pralnia pieniędzy...
odpowiedź
User
:-(
Wyprowadzanie kasy na kampanię wyborczą. I to wszystko z naszych podatków. Mało już kasy wydali z Funduszu Solidarnościowego na kiełbasę wyborczą?
Deforma sprawiedliwości służy tylko i wyłącznie do krycia swoich i zamiataniu pod dywan spraw niewygodnych dla władzy (po to jest neoKRS, neoSędziowie, upolityczniona prokuratura czy atrapa Trybunału Konstytucyjnego). Dla zwykłych szaraczków nic się nie zmieniło... a wręcz jest gorzej (sprawy sądowe ciągną się jeszcze dłużej).
odpowiedź
User
Mniej niż zero
Kasa przez swoich do swoich.
odpowiedź