SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Walk tworzy z trzema europejskimi agencjami sieć weCAN

Walk wraz z trzema agencjami z Europy Środkowo-Wschodniej założył spółkę weCAN Ltd. Celem jej powstania jest tworzenie alternatywy wobec sieciowych struktur na rynku CEE (Central and Eastern Europe). Do zarządu nowo powstałej organizacji wszedł Szymon Walkiewicz, partner i business development director Walk.

Szymon WalkiewiczArticle

Spółka weCAN Ltd. powstała formalnie w sierpniu tego roku jako podmiot do zarządzania istniejącą od 2010 roku strukturą weCAN. Nowo powstałą spółkę tworzą cztery agencje - polski Walk, węgierska Café Communications (inicjator powstania weCAN), czeska Comtech CAN i rumuńska thegroup.

Do zarządu nowo powstałej spółki weszli László Szarvas - international business development director Café Communications, Jan Rauschert - managing director comtech CAN, Zoltan Szigeti - president thegroup oraz Szymon Walkiewicz - partner i business development director Walk.

- W ramach weCAN możemy dalej się rozwijać, współpracując z agencjami oraz domami mediowymi, które mają podobne doświadczenia, przy jednoczesnym zachowaniu swojej autonomii. Wszyscy mamy jednak wspólną ambicję - razem tworzyć rozwiązania komunikacyjne, które będą w jak największym stopniu dopasowane do rynków w regionie CEE i niezależnie od kraju - prowadzone na tym samym, wysokim poziomie - komentuje Szymon Walkiewicz, partner i business developement director Walk.

Grupa Walk jest niezależną grupą marketingową, obecną na rynku od 11 lat. Oferuje usługi z zakresu ATL, BTL, digital, field i shopper marketing, event marketing, public relations, social media

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Walk tworzy z trzema europejskimi agencjami sieć weCAN

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bet
Walk powinien mieć oddziały w Europie centralnej już dawno ale widać panowie jeszcze nie dorośli. Rynek złe odbierze taki paczlork. Wyjdzie taki mini global z złożony z czterech obcych sobie biznesów.
odpowiedź